Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Herbeć, dystrybutor produktów marki Jacuzzi realizuje program \"Gabinety Odnowy Jacuzzi 2005\". W pierwszym etapie akcja adresowana jest przede wszystkim do instalatorów i punktów sprzedaży zlokalizowanych w małych miejscowościach Polski.

Organizatorzy zamierzają w okresie od maja do lipca br. przeszkolić w zakresie znajomości urządzeń marki Jacuzzi wszystkich instalatorów i sprzedawców chętnych do wzięcia udziału w akcji.

- Mając na względzie wygodę uczestników będziemy organizować szkolenia w terenie. Naszym kolejnym celem jest umożliwienie właścicielom gabinetów odnowy zlokalizowanych często w niewielkich, uzdrowiskowych miejscowościach uzyskania fachowej porady, zakupu produktów oraz usługi na miejscu, bez konieczności udawania się w tym celu np. do Warszawy - informuje Andrzej Herbeć, właściciel firmy Herbeć.

W ramach programu Herbeć oferuje gabinetom odnowy zakup oraz instalację wybranych urządzeń do hydromasażu Jacuzzi po promocyjnych cenach. Właściciele ośrodków mogą również liczyć na pomoc techniczną w zakresie projektowania salonu i instalacji hydraulicznych w pomieszczeniach łazienkowych.

- Pragniemy dotrzeć zwłaszcza do małych gabinetów. Z myślą o nich oferujemy w ramach programu urządzenia wysokiej klasy, proste i łatwe w obsłudze, a równocześnie bardzo wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości i - co równie ważne - tanie. W ten sposób zamierzamy przyczynić się do poprawy jakości świadczonych usług - mówi Andrzej Herbeć.

Program \"Gabinety Odnowy Jacuzzi 2005\" jest kontynuacją oryginalnego programu prowadzonego przez Herbeć w roku 1998. Obecna edycja potrwa do grudnia br. Szczegółowe

informacje o zasadach programu znajdują się na stronie www.herbec.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA