Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Najnowszym przedsięwzięciem firmy Cerkolor - polskiego producenta płytek ceramicznych - jest projekt sprzedaży Incitare. Jego celem jest proponowanie produktów jednolitych pod względem wzorniczym oraz kolorystycznym. Wzornictwo płytek ceramicznych zostało bowiem powtórzone w dodatkach, którymi w zależności od przeznaczenia kolekcji są: wazony, donice, lampy, porcelanowe serwisy stołowe, ale także akcesoria łazienkowe.

Przedmioty te wykonywane są przez znanych polskich producentów ceramiki artystycznej i porcelany, ale prawo do ich sprzedaży ma wyłącznie firma Cerkolor.

W kolekcjach płytek prezentowanych w ramach Galerii Incitare dominują płytki ceramiczne w formacie 10x10 cm, różniące się od standardowej oferty Cerkoloru. Dostępne są także płytki o wymiarach 16,5x16,5 cm. Cechą charakterystyczną kolekcji jest bogata gama dekoracji. Klienci mogą wybierać spośród 30 wzorów, od malowanych kwiatków poprzez koronki, aż do zatapianych w żywicy ziaren kawy.

Koncepcja Galerii Incitare obejmuje sprzedaż, współpracę z projektantami oraz dostawę zamówionej kolekcji do punktu sprzedaży lub bezpośrednio do klienta finalnego. Galerie Incitare będą powstawać u najlepszych odbiorców Cerkoloru, którzy współpracują lub zamierzają współpracować z projektantami wnętrz. Obecnie powstało już 12 takich punktów. Ekspozycje w ramach Galerii Incitare zajmują 30 m kw. powierzchni.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA