Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ponad siedemdziesięciu producentów i dostawców zaprezentowało swoje towary na tegorocznej giełdzie, która odbyła się w dniach 15-16 czerwca w Rzeszowie w hali widowiskowo-sportowej \"Podpromie\". Giełda zorganizowana została przez Heating-Instgaz oraz firmę CTB, która powstała po wyłączeniu ze struktur Heating-Instgaz działu developerskiego i techniki budowlanej.
Na giełdę przeznaczoną wyłącznie dla firm wykonawczych i handlowych, zaproszeni zostali wszyscy współpracujący z Heating-Instgaz producenci i dostawcy strategiczni. Wśród wystawionych towarów znaleźć można było zarówno materiały instalacyjne jak i budowlane - praktycznie wszystko, co jest potrzebne do zbudowania i urządzenia domu, począwszy od cegieł, paneli podłogowych i armatury łazienkowej, aż do kotłów czy mini oczyszczalni ścieków. Sporym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Instal-Konsorcjum gdzie można było znaleźć produkty marki QIK oraz wziąć udział w prezentacji atrakcyjnej oferty sprzedaży ratalnej skierowanej do instalatorów.
Na odwiedzających instalatorów czekały przygotowane na tę okazję oferty specjalne, a osoby składające zamówienia podczas trwania targów miały szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.
Zaletą giełdy towarowej była możliwość bezpośredniego kontaktu instalatorów i dostawców, którzy mogli osobiście rozwiązać wszystkie problemy związane z oferowanymi produktami, a także odbyć krótkie szkolenia.
Po pierwszym dniu targów wszyscy wystawcy zaproszeni zostali przez organizatorów na spotkanie integracyjne w rzeszowskiej kręgielni \"Galaktyka\".
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA