Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Przez dwa dni (22-23 czerwca br.) w rzeszowskiej hali „Na Podpromiu” odbywała się giełda towarowa zorganizowana przez firmę Heating-Instgaz z Rzeszowa.
Była to impreza o nowatorskiej formule – nie tylko pokazywano tu produkty, ale także zawierano transakcje i wymieniano doświadczenia. Na handlowy aspekt imprezy podczas otwarcia giełdy zwrócił uwagę wiceprezes firmy Heating-Instgaz, Lesław Międlar, który zachęcał zaproszonych gości do targowania się.
Giełda towarowa pod nazwą „Targuj z Heating-Instgaz” była dostępna wyłącznie dla specjalistów. Zaproszeni na nią zostali projektanci i wykonawcy z firm budowlanych i instalacyjnych z regionu oraz architekci. Impreza nie była dostępna dla tzw. szerokiej publiczności.
W giełdzie udział wzięło ponad 60 dostawców i producentów współpracujących z firmą Heating-Instgaz. Były to m.in. firmy: Aquaform, Cersanit, Pool-
-Spa, Sanplast, Grohe, Hybner, Ideal Standard, Armatura Kraków SA i in. Aby podkreślić handlowy wymiar spotkania producenci przygotowali dla uczestników giełdy specjalną ofertę cenową na swoje produkty.
Firma Heating-Instgaz jest zadowolona ze zorganizowanej przez siebie imprezy. Szacuje, iż giełdę odwiedziło ok. tysiąc podmiotów.
–  Impreza zgromadziła najlepszych fachowców z branży. To oni mają wpływ na to, co się dzieje i co w najbliższym czasie będzie się dziać w budownictwie. A myślę, że będzie się sporo działo i polski fachowiec będzie jeszcze bardziej konkurencyjny na międzynarodowym rynku  – powiedział Lesław Międlar.

(AN)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA