Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Heating-Instgaz organizuje w Rzeszowie (22-23 czerwca) nowatorską imprezę handlową. Będzie to giełda towarowa, czyli - w odróżnieniu np. od targów - wystawa nie tylko o charakterze prezentacyjnym, ale także handlowym. W ramach podkreślenia jej handlowego wymiaru uczestniczący w giełdzie producenci przygotują specjalną ofertę cenową na swoje produkty.

Organizator szacuje, że w hali \"Podpromie\" swoją ofertę zaprezentuje ok. 60 dostawców. Swój udział potwierdziły już m.in. firmy Aquaform, Cersanit, Grohe, Hybner, Ideal Standard, KFA, Oras, Pool-Spa, Mira, Raviplast.

- Pomysł giełdy towarowej nie jest nowy, sprawdził się np. w Niemczech. Uważamy, że impreza tego typu przyniesie nam obustronne, wymierne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży oraz zdobycia nowych klientów - mówi Sławomir Klimek z działu marketingu Heating-Instgaz.

Zamierzeniem firmy Heating-

-Instgaz jest, aby na giełdzie została zaprezentowana jej pełna oferta handlowa. Stąd w imprezie udział wezmą również ci producenci, z którymi firma współpracuje pośrednio poprzez grupę Instal-Konsorcjum, do której należy.

Giełda skierowana jest do handlowych partnerów firmy Heating-Instgaz. Będzie to impreza zamknięta, na którą zaproszone zostaną m.in. firmy instalacyjne, remontowo-budowlane, projektanci, architekci i studia meblowe z całego kraju. Organizator szacuje, że giełdę odwiedzi ok. 1000 podmiotów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA