Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Witro-Chem

REKLAMA
Witro-Chem – krajowy lider wśród producentów akcesoriów łazienkowych wykonanych z mosiądzu, dba o utrwalenie osiągniętej już pozycji na rynku m.in. poprzez stałe rozszerzanie swojej oferty a ostatnio także poprzez wprowadzenie luksusowej marki Glass&Brass. Dzięki wyrobom sygnowanym tą marką dołączył on do grona producentów akcesoriów najwyższej klasy pod względem wzornictwa, wykonania, i użytych materiałów.
AKCESORIA Glass & Brass to propozycja dla osób, które pragną poczuć się luksusowo w łazience. Są one bowiem efektem połączenia najnowszych trendów światowych w dziedzinie wzornictwa ze skutecznym, sprawdzonym systemem zapewniania jakości, utrzymywanym i stale doskonalonym. Glass & Brass to gwarancja bezproblemowej wieloletniej eksploatacji.
Markę tę reprezentują jak na razie dwie nowe kolekcje. Pierwsza z nich „Margot”, o wyrazistej formie, wykonana jest z mosiężnego profilu kwadratowego i zawiera elementy wykonane z polerowanego szlachetnego szkła o grubości 8 mm. Charakter tej kolekcji określony jest m.in. poprzez niezwykle solidną konstrukcję, ciekawe wzornictwo, a także bardzo staranne i eleganckie wykończenie.
Druga to „Elle” bardziej subtelna w formie, ale także solidna i mocna. Charakteryzuje się powtarzającym się w poszczególnych elementach kształtem ściętego walca oraz uchwytem pozwalającym dowolnie konfigurować zestaw, w którym jest np. dozownik mydła w płynie i mydelniczka, kubek z mydelniczką lub dwa kubki. Ponadto w skład kolekcji wchodzą: wieszak prosty, wieszak prosty podwójny, uchwyt do papieru toaletowego, półka, wieszak dwuramienny, szczotka w.c. zintegrowana z ażurowym pojemnikiem, wieszak zagięty, zapas do papieru, mydelniczka prysznicowa z koszyczkiem i wieszaczek podwójny.
Obie nowe kolekcje liczą po ok. 12-elementów.
Wyróżnikiem kolekcji jest występowanie w nich elementów ze szkła kryształowego. Producentem detali ze szkła kryształowego wg wzorów i na formach Witro-chemu jest Huta Szkła Kryształowego w Zawierciu.
Akcesoria Glass & Brass spełniają wysokie wymagania stawiane przez klientów. Dzięki swojej wyjątkowości i oryginalności mają one szansę stać się częścią, a nawet wyróżnikiem stylu życia.
Nowe kolekcje „Elle” i „Margot” trafią na rynek we wrześniu.
Prezentowane na targach ISH we Frankfurcie wzbudziły duże zainteresowanie wśród klientów z Europy Zachodniej. <
 P.P.H. WITRO-CHEM Sp.J., ul. Malwowa 150, 60-185 Poznań, tel. (061) 654 05 21 fax (061) 654 05 15 , e-mail: witro@witrochem.pl, www.glassandbrass.pl


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA