Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Przy łódzkim salonie łazienkowym Glaz-Bud 7 maja br. odbyło się oficjalne otwarcie kawiarenki \"Glaz-Bud Cafe\".  Przestrzeń kawiarniana, w której znalazło się miejsce na bar i kilka stolików to miejsce, gdzie klienci salonu mogą przy filiżance kawy, a być może wkrótce lampce koniaku, spotkać się z architektem i omówić kwestie związane z projektem łazienki. Architekci mają możliwość skorzystania z dostępnych tam narzędzi multimedialnych oraz łącza internetowego, co umożliwia stworzenie na miejscu multimedialnej prezentacji.
- Kawiarnia powstała z myślą m.in. o architektach, którzy nie posiadają własnego biura. Stworzyliśmy miejsce, w którym mogą spokojnie, w komfortowych warunkach spotkać się z klientem - przestrzeń barowa jest odzielona od strefy sprzedaży i dysponuje oddzielnym wejściem – mówi Marcin Płaczkowski, handlowiec z salonu Glaz-Bud.
Otwarcie kawiarenki swoim przybyciem uświetnił  Alexander von Boch, dyrektor kreatywny Villeroy & Boch – firmy współpracującej z łódzkim Glaz-Budem.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA