Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W ostatnich latach zauważyć można coraz większe zainteresowanie klientów instalacjami podtynkowymi. Doceniają oni walory takiego rozwiązania. Są one bowiem nie tylko eleganckie, ale także i praktyczne. Stosując je, uzyskujemy minimalistyczny, indywidualny design łazienki, której wartością dodaną  jest łatwość utrzymania jej w czystości.

Pomimo że rozwiązanie nie należy do najtańszych, z roku na rok coraz więcej klientów już na etapie budowy albo podczas remontu, zaczyna poszukiwać funkcjonalnych i interesujących stylistycznie baterii oraz innych elementów podtynkowych.  

KAP, KAP PADA DESZCZ… Jednym z głównych elementów instalacji podtynkowych są głowice natryskowe typu „deszczownie”. Częstym problemem przy dużych deszczowniach jest także tzw. efekt kapania. Po zakończonej kąpieli woda, która napłynęła do głowicy, na skutek grawitacji pomału skapuje do brodzika, aż do całkowitego opróżnienia głowicy. W zależności od pojemności deszczowni jest to dosyć długi i denerwujący proces. Nowym rozwiązaniem są tzw. głowice o małej pojemności wodnej z serii „Cascada” –  „Slim” i „Maxi”, zwane także głowicami o tzw. szybkim czasie reakcji. Specjalna ich budowa i konstrukcja ogranicza ciężar i wypływ wody, a przez to także jej zużycie nawet do 50%. W efekcie szybciej napełniają się wodą oraz znacznie szybciej reagują na zatrzymanie jej dopływu. Rozwiązanie to ma szczególne znaczenie dla osób o nastawieniu proekologicznym, które troszczą się o środowisko, a także dla osób oszczędnych, które chcą zmniejszyć swoje rachunki za zużycie wody. Ich uniwersalne kształty i minimalistyczne wzornictwo zaspokoją zaś wysokie wymagania dotyczące eleganckiego designu. 

„STAR TREK” – NAJNOWSZA GENERACJA GŁOWIC. Nowatorskie rozwiązania techniczne zwiększające komfort i satysfakcję z kąpieli znaleźć możemy także w dwóch nowych modelach głowic z serii „Cascada” –  „Viro” i „Yaxa”. Ich głównym walorem jest ultranowoczesny wygląd, który w połączeniu z interesującym, charakterystycznym kształtem nada niepowtarzalny wygląd każdej łazience. Wybór tych głowic zwiększa także komfort kąpieli, ponieważ możemy wybierać pomiędzy kilkoma rodzajami strumieni np. deszczowy, hydromasaż, miękki, mgiełka wodna oraz kaskada wodna i zmieniać je w zależności od potrzeb. Decydując się na wybór takich głowic, możemy czerpać więcej radości z codziennej kąpieli i zaskoczyć naszych gości i przyjaciół niestandardowym wykończeniem łazienki. Najlepiej przekonać się o tym, oglądając film na stronach producenta: www.deante.pl.

Deante Sp.j., Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź, tel. 42 638 30 00, www.deante.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA