Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Jury konkursu „Good Design Award 2005” przyznało nagrody za najlepszy design przedmiotów użytkowych. Wyróżniono w nim ponad 300 firm i producentów z całego świata. Nagrodzone produkty oglądać można na stałej wystawie pokonkursowej, która w chicagowskim Museum of Architecture and Design została otwarta w styczniu 2006 r.
Produkty nagradzano aż w 20 kategoriach, w tym w kategorii „Kuchnia i łazienka”. Wśród wyróżnionych tytułem „Good Design Award 2005” spośród producentów wyposażenia łazienkowego znaleźli się: IB Rubinetterie z baterią „Love me”, Vola z nową dyszą prysznicową projektu Teita Weylandta, Duravit z umywalką „Ciottolo” ze zintegrowaną z szafką, Ritmonio z serią „Waterblade”, SanIndusa z podwieszanym w.c. z serii „WCA”, Ceramica Globo z umywalką „Space Stone”, Kohler z miską w.c. „Purist Hatbox Toilet”, Agape z umywalką „Roto” oraz Dornbracht z deszczownicą „RainSky”. Regulamin konkursu przewiduje, że zgłaszane produkty nie muszą być nowościami. W tej edycji konkursu przyjmowano produkty obecne na rynku od 2002 roku.
„Good Design” to tytuł przyznawany przez chicagowskie Museum of Architecture and Design już od 1950 r. To jedno z najstarszych i najważniejszych odznaczeń cieszących się międzynarodowym uznaniem producentów i designerów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA