Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Z początkiem roku swą działalność zarówno na rynku europejskim jak i globalnym zapoczątkowała amerykańsko-polska firma Graff, oferująca m.in. baterie i akcesoria łazienkowe tej marki. Produkty te zostały wprowadzone do dystrybucji po ich wcześniejszej prezentacji na targach w Mediolanie i Frankfurcie oraz po testowej sprzedaży na wybranych rynkach (m.in. Nowej Zelandii, Chile, Bliskiego Wschodu, Niemiec, Rumunii).

Siedziba firmy mieści się w Krakowie-Zabierzowie; jest ona odpowiedzialna za organizację i koordynowanie wszystkich działań firmy na wspomnianych rynkach. Stanowisko wiceprezesa ds. handlu i marketingu w nowej firmie objął Bogusław Szadkowski, który wcześniej przez ponad 10 lat zajmował stanowisko dyrektora handlowego firmy Sanplast. Analogiczne stanowisko Bogusław Szadkowski zajmuje od 3 stycznia tego roku w firmie Valvex.

Oficjalna inauguracja działalności firmy Graff odbędzie się 28 lutego w hotelu Sheraton w Krakowie. Uroczystość uświetni występ Bogusława Morki, światowej sławy tenora, który wykona znane i lubiane arie operowe i operetkowe wraz z Brygidą Bziukiewicz (sopran).

 

OFERTA GRAFF

Oferta firmy Graff w zakresie baterii obejmuje modele łazienkowe, kuchenne oraz zestawy natryskowe. Armatura ta odznacza się zróżnicowanym wzornictwem (zarówno nowoczesne jak i tradycyjne wzory) oraz szerokim wyborem dostępnych powłok dekoracyjnych. (zdj. bateria umywalkowa Elite).

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA