Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Graff, amerykańsko-polska firma z siedzibą w Krakowie-Zabierzowie oficjalnie inauguruje swoją obecność na rynku europejskim i globalnym. Oryginalne wzornictwo, funkcjonalność oraz wysokiej jakości materiały stosowane przy produkcji to cechy zdecydowanie wyróżniające tę markę.

Po raz pierwszy w Europie najnowsza kolekcja baterii i akcesoriów marki Graff została zaprezentowana podczas targów we Frankfurcie w 2003 roku i rok później w Mediolanie. Wzbudziły wówczas ogromne zainteresowanie i

niekłamany podziw zwiedzających, których urzekło zarówno wzornictwo, jak i sposób prezentacji baterii. Testowa dystrybucja w kilku krajach potwierdziła wcześniejsze opinie o niepodważalnie najwyższej jakości produktu i serwisu.

Niepowtarzalna forma stanowiąca jedność z funkcjonalnością, aktywizująca zmysły stylistyka oraz ponadczasowa perfekcja zjednały dla oferty Graff szerokie rzesze zwolenników.

Innowacyjność, niezwykłe wzornictwo, atrakcyjne wykończenia oraz perfekcyjne wykonanie do ostatniego detalu to podstawowe atuty jakie niesie ze sobą marka Graff. Zainteresowani znajdą potwierdzenie tych cech odwiedzając stoisko firmy Graff na targach ISH we Frankfurcie nad Menem w dniach 15-19.03.2005. Oferta Graff to nie tylko doskonały produkt, to również uczciwość biznesowa i rzetelność osadzona w najlepszych tradycjach kultury europejskiej.

Firma Graff zaprasza do odwiedzenia stoiska J92, w hali 4.1 na targach ISH we Frankfurcie nad Menem.

Wzory są zastrzeżone i chronione prawem patentowym.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA