Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Oszczędność wody wliczona w jakość. Grohe zawsze tworzy, testuje i projektuje swoje produkty z myślą o ich użytkownikach. To z kolei sprawia, że są one trwałe, oszczędne i przyjazne dla środowiska. Najwięcej wody (dwie trzecie jej zużycia w gospodarstwie domowym) wykorzystujemy do higieny osobistej, spłukiwania toalety i w kuchni. Grohe w każdej z tych kategorii wytwarza innowacyjne produkty, które sprzyjają jej oszczędzaniu.

Armatura Grohe
– jednouchwytowe baterie dostępne w każdym stylu i segmencie cenowym. Zintegrowana technologia Grohe EcoJoy pozwala ograniczyć zużycie wody nawet o 50% w porównaniu ze standardową ilością, gwarantując ten sam doskonały strumień.
Prysznice Grohe – wbudowana technologia oszczędza do 40% wody w wybranych modelach, zapewniając działanie i wszystkie cechy, których oczekujesz od prysznica Grohe.
Termostaty Grohe – dzięki nim wybrana temperatura wody osiągana jest już po chwili i utrzymuje się przez cały czas brania prysznica. Koniec marnowania czasu i wody podczas zmagania się z ustawianiem odpowiedniej temperatury.
Systemy sanitarne Grohe – ekologicznie świadome: dwufunkcyjne przyciski spłukujące Grohe korzystają z wody w bardzo oszczędny sposób. System start/stop oraz system podwójnego spłukiwania pozwalają na wybór preferowanego, ekonomicznego spłukania.
Specjalistyczne baterie Grohe – dzięki sterowaniu elektronicznemu woda płynie z nich tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne. W zależności od modelu, bateria może automatycznie się wyłączać, oszczędzając wodę, gdy tylko użytkownik odsuwa ręce, na przykład mydląc je.

Grohe Polska Sp.z o.o., ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa, tel. 22 54 32 640, fax 22 54 32 650, e-mail: biuro@grohe.com.pl, www.grohe.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA