Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grudnik, dystrybutor wyposażenia łazienek i techniki grzewczej, zaprosił 20 architektów na imprezę integracyjno-szkoleniową. Spotkanie, przygotowane przy współudziale firm Ceramika Paradyż, Enix, Oras i Koło, odbyło się w Warszawie w dniach 19-20 października. Część szkoleniowa odbyła się w hotelu Fort Piontek (prezentacje producentów) oraz w Salonie Firmowym Sanitec Koło przy ul. Domaniewskiej.
Ceramika Paradyż zaprezentowała swoje ekskluzywne kolekcje ścienne, m.in. „Maxima/Foresta”, „Sunny/Wind”, „Travena/Trovan”, „Junona/Genius”, a także płytki podłogowe – „Percy”, „Sugar”, „Mistral”. Szczególną uwagę w prezentacji producenta zajmował program do aranżacji wnętrz CAD Decor Paradyż, którego wersję demo mogli otrzymać architekci biorący udział w spotkaniu.
O nowych produktach w ofercie opowiedzieli zaproszonym architektom także przedstawiciele firmy Oras i Enix. Natomiast produkty firmy Sanitec Koło goście Grudnika mogli obejrzeć w Salonie Firmowym, do którego zaprosił ich producent. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w salonie producenta.
Oprócz części szkoleniowej Grudnik zaproponował swoim gościom także atrakcyjny program dodatkowy. Zorganizował m.in. wyjście na musical „Taniec Wampirów”, konkursy, karaoke i naukę salsy.
W ubiegłym roku podobny wyjazd zorganizowaliśmy we współpracy z firmą Pool-Spa. W tym roku wsparcia udzieliło nam trzech producentów, co pozwoliło nam zaprezentować architektom prawie kompletne wyposażenie łazienki – mówi Justyna Siuda, kierownik działu marketingu w firmie Grudnik Kraków. – W tym roku staraliśmy się też zwrócić większą uwagę na integrację  i wspólną zabawę. Myślę, że nasi goście byli zadowoleni.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA