Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W bieżącym roku Grupa Armatura wprowadza do swojej oferty kolejne rodziny baterii łazienkowych. Wszystkie najważniejsze nowości zostały właśnie zaprezentowane na niedawno zakończonych XV Międzynarodowych Targach Inżynierii Sanitarnej, Systemów Grzewczych, Klimatyzacji i Wentylacji Aqua Therm 2011.
Grupa Armatura przedstawiła swoją ofertę wzbogaconą o tegoroczne nowości na specjalnie przygotowanej platformie o powierzchni 90 m2. Stoisko w kształcie kuli umieszczonej na okrągłej podstawie zwracało uwagę swoją nowoczesnością i niebanalnym designem. Było ono idealnym tłem dla funkcjonalnych baterii o nietypowej formie i oryginalnym wzornictwie z asortymentu Grupy Armatura. Obok najbardziej wizerunkowych produktów wyeksponowane zostały nowe serie armatury kuchennej oraz łazienkowej: „Malachit”, „Salit”, „Albit”, „Bazalt”, „Beryl”, „Obsydan”, „Gamma” oraz zestawy natryskowe.
Targi odbyły się w pawilonach centrum wystawienniczego Crocus Expo w Moskwie. Aqua Therm to najważniejsza impreza w branży HVACR, techniki basenowej i SPA w Rosji, której celem jest promocja firm oraz prezentacja ich ofert na rynku wschodnioeuropejskim. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu firmy z całego świata mogą nawiązać korzystne kontakty biznesowe oraz wymienić doświadczenia z przedstawicielami rynku rosyjskiego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA