Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Mimo że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, cała Polska nadal gra na rzecz potrzebujących. Na internetowych aukcjach na rzecz WOŚP trwają zacięte licytacje, z których dochód zasili konto Fundacji. Wśród aukcji Grupy Paradyż pojawiły się nowe przedmioty, które są nie lada gratką dla fanów sportu – płytki z podpisami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. 
Anastasi, Bartman, Możdżonek, Winiarski, Kurek czy Ignaczak – te nazwiska dobrze znają nie tylko fani siatkówki. Grupa Paradyż przygotowała na rzecz WOŚP specjalne płytki z autografami Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Białe, oprawione w złotą ramę, ozdobione czerwonym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pysznią się na aukcjach i czekają na nowych właścicieli.
- W tym roku przygotowaliśmy ponad 150 aukcji, na których oprócz płytek z autografami siatkarzy można znaleźć szklane czerwone serduszka z magnesem, limitowaną edycję 43 płytek z grafiką WOŚP oraz niepowtarzalną płytkę z trzema złoconymi sercami – mówi Małgorzata Bąblewska – Nowak, Kierownik Działu Promocji i Reklamy w Grupie Paradyż.
Firma co roku aktywnie włącza się w działania na rzecz Fundacji.  
13 stycznia 2013 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 21-szy. Do tej pory zebrano już prawie 40 milinów złotych. Fundusze zostaną przekazane na sprzęt medyczny dla dzieci oraz dla seniorów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA