Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Coroczna konferencja kadry menadżerskiej Grupy Sanitec, odbędzie się w Polsce. Na miejsce swojego spotkania przedstawiciele Grupy wybrali Kraków.
W dniach 2 – 4 września br., w krakowskim hotelu Park Inn, odbędzie się spotkanie kadry zarządzającej wszystkich spółek i business unitów wchodzących w skład Grupy Sanitec. W trakcie trzydniowej konferencji, w której udział weźmie ponad 100 osób, głos zabiorą najważniejsi przedstawiciele firmy, podsumowując dotychczasowe osiągnięcia oraz wskazując strategię dalszego rozwoju Grupy Sanitec. Prelekcje z zakresu marketingu i zarządzania, szansa na wymianę doświadczeń i omówienie europejskich tendencji na rynku wyposażenia łazienek, a także możliwość odwiedzenia krakowskiego centrum ekspozycyjnego Sanitec Koło – (uznawanego za najbardziej innowacyjny salon ekspozycyjny w ramach całej grupy), to tylko niektóre z celów, jakie postawili sobie organizatorzy konferencji. Gospodarzami spotkania będą Bengt Pihl -  president Sanitec Co. oraz Przemysław Powalacz, prezes zarządu Sanitec Koło, odpowiedzialny jednocześnie za rynek Europy Środkowej i Wschodniej.
- Ta konferencja to niezwykle ważne wydarzenie dla całej korporacji. Decyzję Grupy o zorganizowaniu spotkania w Polsce traktujemy jako wyraz uznania dla bardzo dobrych w ostatnich latach wyników finansowych Polski i regionu CEE. Nasz kraj staje się także obecnie kluczowym pod względem wolumenu produkcji (ponad 3,5 mln sztuk ceramicznych rocznie) punktem na mapie Grupy Sanitec. To sytuuje Sanitec Koło również na pozycji niekwestionowanego lidera w produkcji sanitarnej w Polsce – mówi Przemysław Powalacz.
W programie konferencji przewidziano czas na bliższe poznanie samego Krakowa, jako kulturalnej stolicy Polski. Pozostaje mieć nadzieję, iż dzięki tego typu spotkaniom zarówno Kraków, jak i cała Polska jeszcze silniej zaistnieją w świadomości zachodnich menadżerów, jako miejsca gotowe na przyjęcie kolejnych inwestycji.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA