Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Grupa SBS, polska sieć hurtowni sanitarnych i grzewczych z centralą w Łodzi, ma już 90 hurtowni i ponad 160 punktów handlowych na terenie całego kraju. W czerwcu do grona firm zrzeszonych w SBS dołączyły trzy nowe podmioty.
Nowi partnerzy w Grupie – Techsan ze Szczecina (woj. zachodniopomorskie), A&B z Otwocka (woj. mazowieckie) i Stypiński z Kościana (woj. wielkopolskie) – to silnie osadzone na lokalnych rynkach, znane i cenione hurtownie specjalizujące się w sprzedaży systemów instalacji sanitarnych, grzewczych i wodociągowych.
- Wciąż się rozwijamy – mówi Grzegorz Zuchmański z Grupy SBS. – Dzięki sile, jaką daje cała Grupa możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne warunki zakupu markowych, uznanych produktów, zaś naszym partnerskim hurtowniom dajemy realną szansę konkurowania z dużymi, zagranicznymi sieciami sprzedaży z branży. Nowe hurtownie to również większa wygoda dla naszych klientów i rozwój marek należących do Grupy SBS: Keller i Delfin.
Historia Grupy SBS rozpoczęła się w Łodzi, gdy pod koniec lat dziewięćdziesiątych największe firmy handlowe z regionu łódzkiego postanowiły zjednoczyć siły i zawiązały stowarzyszenie skupiające hurtownie z branży instalacyjnej. Szybki rozwój i sukcesy spowodowały, że już w 2000 r. SBS rozszerzył działalność na teren całej Polski, po kilku latach stając się jednym z większych graczy na rynku.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA