Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA


BADGE LED
Grzejnik Badge od niedawna dostępny jest w nowej wersji, z fabrycznie instalowanym podświetleniem LED ramy grzejnika. Zawory ukryto pod płytą grzejnika, aby podkreślić nowoczesną formę. Ciepłe światło nadaje produktowi właściwości relaksacyjne i wyjątkową energię. Celem producenta było stworzenie grzejnika, który pobudzi zmysły. Dzięki wyjątkowym właściwościom grzewczym, charakterystycznemu designowi i oświetleniu, wnętrze ozdobione grzejnikiem Badge staje się prywatną oazą komfortu.
Dostępne rozmiary: 1755x512mm, moc grzewcza: 840W, dostępne wykończenia: 132 kolory palety Cordihomei.
Producent: Cordihomei
Dystrybutor: A\'qua Design
Gwarancja: 2 lata
Cena netto: od 1 964 euroARCHE PLUS
Stalowy dekoracyjny grzejnik z pionowych rurek o prostokątnym przekroju. Posiada zintegrowaną poręcz na ręczniki w jednolitym kolorze. Lakier proszkowy w wyborze 100 kolorów, w tym kolory metaliczne o połyskliwej strukturze i kolory matowe (0% połysku). Projekt: Wim Segers, ONTWERPSTUDIO Segers Westhovens BVBA, Maaseik Belgia
Producent: Vasco
Dystrybutor: The Heating Company Poland Sp. z o.o.
Gwarancja: 10 lat
Cena netto: 3 494 zł (biały)

GRZEJNIK-PARAWAN AXOR URQUIOLA
Grzejnik-parawan zaprojektowany przez Patricię Urquiolę. Moc grzewcza ok. 730 W. Dostępny w wersji wolnostojącej oraz w wersji do montażu na ścianie. Okładzina może mieć wzór \"clouds\" lub taflę lustrzaną. Posiada automatyczny odpowietrznik.
Producent: Hansgrohe
Przedstawiciel producenta: Hansgrohe Sp. z o.o.
Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 8 100 zł

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA