Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Stosowanie w łazience drabinki łazienkowej to standard. Grzejnik składający się z pionowych kolektorów i rurek jest użyteczny, ale stylistyka drabinek jest dość mocno powtarzalna. W efekcie pomimo tego, że drabinki łazienkowe pojawiły się w Polsce zaledwie przed kilkunastu laty, a dużą popularność zdobyły dopiero kilka lat temu, zastosowanie ich w łazience już spowszedniało i może nie wystarczać komuś, kto oczekuje oryginalnego projektu.

W takim przypadku olbrzymią paletę możliwości stylistycznych daje zastosowanie w łazience grzejników dekoracyjnych, które poprzez uzupełnienie specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami uzyskują pełną funkcjonalność grzejników łazienkowych.

Wprowadzając do łazienki grzejniki dekoracyjne uzyskuje się przede wszystkim olbrzymie możliwości kreowania oryginalnych pomysłów. Wysokie grzejniki dekoracyjne dają wrażenie rozmachu i przestrzenności. Zestawienie dużych płaszczyzn w barwach dobranych do kolorów płytek ściennych, może tworzyć kontrę kolorystyczną, przełamywać przestrzeń, dzielić optycznie. Wysoka jakość lakieru proszkowego stosowanego przez Vasco, absolutna perfekcja wykonania, ukrycie wszelkich spawów powoduje, że grzejniki dekoracyjne Vasco znakomicie prezentują się przy najwyższej klasy ceramice i armaturze.

Jednak użytkownicy łazienki na pewno będą oczekiwali, że grzejnik wysuszy ich ręcznik. I właśnie poprzez uzupełnienie grzejnika dekoracyjnego takimi akcesoriami jak: poręcze, wieszaki, obręcze czy półki stwarzamy taką możliwość.

Akcesoria zaprojektowane do grzejników dekoracyjnych Vasco wykonane są z polerowanego mosiądzu, pokrywane wysokiej klasy powłoką chromu, lub dla wybranych pozycji powłoką 24-kartowego złota. Specjalne mocowania umożliwiają pewny montaż także po zawieszeniu grzejnika.

Vasco zaprojektowało akcesoria do wszystkich pionowych grzejników dekoracyjnych. Ich znaczenie w ofercie jest tak duże, że firma Vasco wprowadzając w 2003 roku nową serię grzejników CarrŽ, od razu przygotowała całą gamę specjalnie dostosowanych do tego grzejnika \"kwadratowych\" akcesoriów.

Zupełnie wyjątkową, kompleksową propozycją w ofercie akcesoriów jest Imagination System, czyli zestaw paneli aluminiowych dostosowanych do grzejników, które można rozbudowywać poprzez wybór dodatków tworząc olbrzymią liczbę kombinacji zależnie od pomysłu i wyobraźni. Dostępne są lustra, półki chromowane, szklane i drewniane, różnego typu wieszaki, komplet na parasole, a nawet halogenowa lampka.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA