Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rzeszowska hala „Na Podpromiu” po raz drugi gościła producentów, wykonawców i handlowców zaproszonych przez firmę Heating-Instgaz na Giełdę Towarową. Tym razem Giełda odbyła się w dniach 9-10 czerwca.
W założeniu organizatora jest to impreza stricte handlowa. W odróżnieniu od targów, jej nadrzędnym celem jest sprzedaż towarów (w atrakcyjnych cenach) i nawiązywanie nowych kontaktów. Na drugim miejscu jest prezentacja produktów i nowych technologii. Na te ostatnie producenci mieli zwrócić szczególną uwagę. Przez cały czas trwania imprezy na stoiskach obecni byli przedstawiciele, z których fachowej wiedzy można było skorzystać przez cały czas trwania imprezy.
Kontynuujemy swoje założenia, które po pierwszej edycji Giełdy okazały się słuszne i dlatego giełda jest imprezą zamkniętą, skierowaną tylko do firm instalacyjnych, remontowo-budowlanych, sklepów instalacyjno-budowlanych, projektantów, architektów z terenu działania wszystkich oddziałów naszej firmy – mówi Joanna Jałowiec, zastępca dyrektora ds. handlowych Heating-Instgaz. – Druga edycja Giełdy pokazała nam, że podążamy we właściwym kierunku, że forma targów wewnętrznych sprawdza się.
Dla swoich gości Heating-Instgaz zorganizował
też atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz zapewnił sporą dawkę zabawy i integracji.  

OBECNI NA GIEŁDZIE HEATING-INSTGAZ
Wśród 73 firm, które uczestniczyły w Giełdzie Towarowej, znalazły się: Enix, Junkers, Kermi, Nibe-Biawar, Aquaform, Blanco, Cersanit, Grohe, Ideal Standard, KFA, Roca, Oras, Mira, Pool-Spa, Rawiplast, Sanplast, Geberit i in.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA