Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Tegoroczną prezentację firmy Hansa podczas frankfurckich targów ISH zdominował wyraźny podział ekspozycji na trzy części. To zasługa nowej segmentacji oferty niemieckiego producenta, która ujęta została w trzy style: HANSA | EDITION, HANSA | LIVING oraz HANSA | HOME. W nowy, przejrzysty podział świetnie wpisały się innowacyjne nowości marki Hansa.


Wśród prezentowanych nowości mocno wyróżniała się seria armatury „Hansaligna”, dostępna już także na polskim rynku. Nowa kolekcja – pozycjonowana w segmencie HANSA | LIVING – przekonuje jasnym, geometrycznym kształtem, zdominowanym przez łagodne, opływowe linie. „Hansaligna” daje niezliczone możliwości w aranżacji łazienki. Sama bateria umywalkowa występuje bowiem w aż trzech podstawowych wariantach: obok standardowej wielkości, dostępny jest także mniejszy wariant XS oraz wysoki model do umywalek/misek nablatowych. Seria została dodatkowo poszerzona o kolejne trzy warianty baterii do umywalki: baterię ścienną 2-otworową, 3-otworową stojącą oraz ścienną. Kolekcję uzupełniają rozwiązania do wanny, jak i pod prysznic. Ale „Hansaligna” to nie tylko innowacyjne wzornictwo. To również sprawdzona technika Hansa: wysoka funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfort oraz dbałość o środowisko naturalne. Baterie „Hansaligna” posiadają zintegrowany perlator oraz wkład ceramiczny 3.5 wraz z ogranicznikiem temperatury, który redukuje wypływ wody do ok. 6 l/min.
Kolejną nowością z segmentu HANSA | LIVING prezentowaną podczas targów, były rączki natryskowe „Hansaviva”. Kolekcja pokazuje, co potrafi nowoczesna słuchawka: trzy rodzaje strumienia (szeroki, obfity strumień, strumień igiełkowy i masujący) oraz dwie wielkości główki (obok standardowej średnicy 100 mm, dostępna jest także większa słuchawka o średnicy 130 mm) dostarczają perfekcyjnych przeżyć na każdy gust. Dodatkowo ergonomiczny kształt oraz oszczędne zużycie wody – ograniczone do 12 l/min – wszystko to sprawia, że „Hansaviva”, to odpowiednie rozwiązanie do każdej łazienki.
Jednym z bardziej innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez Hansa podczas frankfurckich targów był podtynkowy system modułowy „Hansamatrix” z elementami zewnętrznymi dostępny w segmencie HANSA | LIVING. „Hansamatrix” ułatwia i czyni zdecydowanie bardziej precyzyjnym rozmieszczenie rozwiązań podtynkowych w łazience. Niezależnie czy w pionie czy poziomie, w grupie czy pojedynczo – swoboda rozmieszczenia elementów armatury jest tu praktycznie nieograniczona. Wszystkie elementy – od baterii umywalkowej do termostatu – można zastosować całkowicie dowolnie. „Hansamatrix” oferuje dwa klasyczne kształty stosowane w projektowaniu: kwadrat 75 mm x 75 mm oraz prostokąt 75 mm x 175 mm.
Segment HANSA | HOME podczas targów reprezentowała m.in. kolekcja armatury „Hansapico”. Oferuje ona eleganckie i ponadczasowe wzornictwo za niewielkie pieniądze. Jej płynna linia i łagodne przejścia pasują do wszystkich łazienek. Charakterystyczny kształt uchwytu oraz lekko pochylony korpus dodają armaturze dynamizmu. „Hansapico” oraz inne nowości w tym segmencie m.in. Hansaform, Hansaprimo, to baterie przyjazne dla środowiska – zastosowany wkład oraz zintegrowany perlator dają znaczne oszczędności wody. Zużycie wody to 6 l/min., co w porównaniu do standardowych baterii stanowi 50% mniej. <


Hansa Polska Sp. z o.o., ul. Szamotulska 67, 62-081 Baranowo, tel. (61) 650 04 41, www.hansa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA