Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Tegoroczna światowa wystawa EXPO 2008 (Saragossa, Hiszpania), odbywa się pod hasłem: „Woda i zrównoważony rozwój”. Partnerem Niemieckiego Pawilonu Expo 2008 jest Hansgrohe AG.
Niemiecki Pawilon na EXPO 2008 został wyposażony w innowacyjne technologie sanitarne, które stanowią istotny wkład w gospodarowanie zasobami wodnymi. 
- Optymalizacja wykorzystywania wody jest od dawna naszym celem i zamierzeniem -  mówi Klaus Grohe, przewodniczący zarządu Hansgrohe AG. - Proponujemy nie tylko odpowiednie technologie, ale próbujemy również budzić w społeczeństwie świadomość jak wartościowym dobrem jest woda.
Dlatego głównym tematem poruszanym w niemieckim pawilonie jest technologia recyklingu wody, jaką zajmuje się marka Pontos, reprezentowana przez Hansgrohe AG. Pontos AquaCycle-Systeme uzdatnia do ponownego użytku wodę prysznicową i kąpielową w sposób biologiczno-mechaniczny bez użycia dodatków chemicznych. Tak otrzymana woda jest higieniczna i może być stosowana wszędzie tam gdzie nie ma wymogu zachowania jakości wody pitnej, np. do spłukiwania w toaletach. Urządzenia o przepustowości dziennej od 600 do 30 000 litrów nadają się do wykorzystania w domach jednorodzinnych, osiedlach, hotelach i zakładach produkcyjnych.
EXPO 2008 potrwa do 14 września br.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA