Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

HARIMEX jest prywatną firmą działającą na rynku od 1990 roku. Wyroby firmy to eleganckie akcesoria łazienkowe, bez których łazienka nie spełniłaby swojej funkcji. Wieszaki, półki, mydelniczki - to przedmioty konieczne do tego, abyśmy mogli wygodnie i swobodnie korzystać z łazienki. Dobrze dobrane akcesoria podniosą walory estetyczne pomieszczenia oraz nadadzą mu jedyny i niepowtarzalny charakter.
Produkowane akcesoria łazienkowe wytwarzane są z mosiądzu, a następnie pokryte galwanicznie warstwą miedzi, niklu i chromu. Dzięki temu cechuje je znaczna wytrzymałość
w eksploatacji, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wpływ substancji chemicznych. Obok wysokiej jakości i niebanalnego wzornictwa produkty firmy wyróżnia wysoka funkcjonalność
i łatwy montaż, a dzięki swoim ergonomicznym kształtom pasują do każdej łazienki. Zróżnicowanie produkowanych kolekcji pod względem wzorniczym sprawia, że klientami firmy są zarówno osoby prywatne, ośrodki wypoczynkowe jak i hotele wyższej kategorii. Duża ilość zadowolonych klientów powoduje, że Harimex jest atrakcyjnym partnerem dla firm budowlanych, biur projektowych i dystrybutorów artykułów wyposażenia mieszkań. Firma proponuje partnerom handlowym korzystne warunki współpracy, terminowość dostaw oraz zapewnia sprawną realizację zamówień specjalnych. Ważną cechą firmy jest również to, że nie współpracuje z hipermarketami, co uatrakcyjnia ofertę dla sklepów i salonów z wyposażeniem łazienek oraz składów budowlanych.
Każda z produkowanych trzech kolekcji (Andi, Brando i Xedos) składa się z dwudziestu kilku
elementów. Są to różnego typu wieszaki na ręczniki, półki, lustra, mydelniczki, uchwyty do kubków, szczotki toaletowe wiszące i wolno stojące, uchwyty  do papieru toaletowego itd.
Od początku bieżącego roku wszystkie produkowane akcesoria są dostępne w nowych wykończeniach kolorystycznych. Oprócz akcesoriów w wykończeniu chromu i chromo-złotym, dostępne są teraz produkty w wykończeniu mosiądzu polerowanego i mosiądzu antycznego. Mosiądz polerowany ukazuje piękno tego materiału w postaci surowej i czystej, natomiast powłoka mosiądzu antycznego powoduje ŇpostarzenieÓ elementów i nawiązuje do stylu retro. Firma prowadzi również produkcję akcesoriów na specjalne zamówienie klienta.
Na wszystkie akcesoria łazienkowe Harimex udziela pięcioletniej gwarancji.
W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, katalogów lub dokonania prezentacji wyrobów można kontaktować się bezpośrednio z siedzibą firmy.

PPH HARIMEX < 81-198 Mosty k. Gdyni < ul. Szkolna 2a < tel./fax (058) 679-10-32 < e-mail: biuro@akcesorialazienkowe.pl < www.akcesorialazienkowe.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA