Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Hewi

REKLAMA

Firma Hewi, której produkty obecne są na polskim rynku od ponad 5 lat w czerwcu tego roku uruchomiła  w naszym kraju swoje oficjalne przedstawicielstwo. Znany i ceniony na Zachodzie producent akcesoriów i produktów do łazienek „bez barier” zamierza poszerzyć swoją oferty i umocnić pozycję na polskim ryku. Tym celom służy między innymi wprowadzenie nowej linii produktów – „Hewi LifeSystem”.

Od ponad 25 lat Hewi specjalizuje się w produkcji akcesoriów łazienkowych, okuć drzwiowych oraz pochwytów, poręczy oraz oznakowań drzwi i korytarzy. Istotną część jej oferty stanowią produkty przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie, szczególnie na rynku niemieckim, gdzie jest ona uznawana za lidera w produkcji akcesoriów do łazienek „bez barier”. Produkty Hewi od lat cieszą się uznaniem zarówno wśród projektantów, jak i użytkowników. Linia „LifeSystem” stanowi kontynuację tej chlubnej tradycji.
Produkty linii „LifeSystem” charakteryzuje przede wszystkim duża elastyczność zastosowań, a także szerokie możliwości dopasowania i rozbudowy. Poszczególne produkty i ich elementy konstruowane są w taki sposób, aby możliwe było ich przenoszenie i stosowanie w różnych pomieszczeniach sanitarnych, w zależności od potrzeb użytkownika. Istnieje również możliwość dostosowania rozmiarów akcesoriów i ich umiejscowienia do wymiarów i ciężaru ciała korzystającej z nich osoby. W miarę potrzeb zestaw podstawowy, zawierający między innymi składany uchwyt ścienny i ławeczkę prysznicową, można uzupełnić o elementy pozwalające zwiększyć funkcjonalność i wygodę. Hewi „LifeSystem” to także łatwiejsze poruszanie się dzięki ergonomicznym kształtom produktów. Wszystkie wyroby dostępne są w wykończeniach z poliamidu w ośmiu kolorach lub ze stali szlachetnej. Różnorodna kolorystyka produktów ma pomóc nie tylko w estetycznej aranżacji pomieszczeń, ale także ułatwiać orientację osobom niedowidzącym.
Architekci i projektanci wnętrz z pewnością będą usatysfakcjonowani szeroką ofertą linii „LifeSystem” oraz dużą elastycznością montażu i konfiguracji. Co ważne, mogą również liczyć na pomoc i doradztwo we wszystkich fazach realizacji zarówno nowych, jak i modernizacji już istniejących obiektów. <

HEWI Heinrich Wilke GmbH < HEWI Polska < ul. Lelka 26 < 02-812 Warszawa < tel. (022) 330 00 51 < fax (022) 330 00 50 < info@hewi.pl < www.hewi.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA