Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Podczas użytkowania wanien z hydromasażem ich wewnętrzny system zostaje zanieczyszczony bakteriami i szkodliwymi mikroorganizmami, dla których pożywką są wszelkiego rodzaju tłuszcze, resztki mydła i olejków kąpielowych. Opróżnienie i umycie pustej wanny nie rozwiązuje tego problemu. Ba, niekontrolowany rozwój bakterii jest często powodem nieprzyjemnego zapachu!

HG higieniczny środek do czyszczenia wanien z hydromasażem, bazujący na naturalnych, antyseptycznych składnikach niszczy bakterie, czyści wewnętrzny system usuwając przyczyny brzydkiego zapachu. Jest gwarancją nienagannej higieny, czystości i świeżości.

HG czysta łazienka - żel czyszczący nie zawiera substancji ściernych i dzięki temu jest szczególnie polecany do powierzchni akrylowych, emaliowanych, glazury, baterii. Wystarczy kilka kropel koncentratu na miękką gąbkę. Regularne używanie preparatu zapobiega powstawaniu wapiennego osadu. Akrylowe i emaliowane wanny i brodziki prysznicowe będą lśniły jak nowe.

Wszyscy znamy białe matowe plamy na kranach, kafelkach, kabinach prysznicowych, wannach i umywalkach. To osad wapienny! HG czysta łazienka - pianka w sprayu usuwa ten problem w mgnieniu oka, przywracając urządzeniom piękny blask! Jest szybka w działaniu i nie wymaga szorowania! Jest poręczna i bezpieczna, gdyż dzięki rozpylaczowi tworzy aktywną piankę, która usuwa osady nie naruszając powierzchni chromowanych, powierzchni glazury czy też kolorowych spoin. To najlepsza, najbezpieczniejsza, najporęczniejsza, najbardziej wydajna pianka czyszcząca do urządzeń łazienkowych.

HG impregnat łazienkowy chroni szkło, wyroby chromowane, wyroby z tworzyw sztucznych (akryl), aluminium i płytki ceramiczne przed kamiennym nalotem (wapiennym osadem), brudem i plamami. Nigdy więcej brudnych śladów w łazience.

Produkty HG zapewniają nienaganną czystość i higienę w każdej łazience. Stosowane regularnie przedłużają żywotność pielęgnowanych nimi urządzeń łazienkowych.

Spełniają wymagania Państwowego Zakładu Higieny w Polsce (atest) oraz Europejskiej Federacji Ceramiki Sanitarnej jako bezpieczne dla środowiska.

Preparat HG hagesan błękitny spełnia normy KIWA-ATA jako środek bezpieczny do czyszczenia urządzeń dostarczających pitną wodę (baterie, krany).

Wszystkie wymienione powyżej produkty wraz z innymi preparatami HG przydatnymi do pielęgnacji łazienki można nabyć w sieci sklepów Castorama - Dział Sanitarny oraz w dobrych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA