Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Koło - producent wyposażenia łazienek - wraz z firmami Oras (armatura), Ceramika Tubądzin (płytki ścienne i podłogowe), Merida (akcesoria) i Lehnen (wyposażenie dla niepełnosprawnych) przygotowało specjalny katalog dedykowany właścicielom hoteli, pensjonatów i innych obiektów turystycznych.

W katalogu pokazane zostały przykładowe rozwiązania i zestawienia wyposażenia oraz rozwiązania niestandardowych problemów (zabudowy wanien, kabin), które mogą ułatwić urządzenie nowej lub modernizację istniejącej łazienki.

Przedstawiono gotowe koncepcje łazienek w obiektach 1, 2 i 3-gwiazdkowych, z uwzględnieniem różnych poziomów cenowych wyposażenia. W katalogu pokazano także wyposażenie łazienek ogólnie dostępnych znajdujących się przy recepcji, restauracji oraz łazienek dla osób niepełnosprawnych. Katalog \"Łazienka w obiektach turystycznych\" ma format 21x21 cm i liczy 20 stron.

To dobry moment, by zadbać o podniesienie standardu miejsc publicznych, w tym także w obiektach bazy noclegowej. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej należy liczyć się ze wzrostem przyjazdów mniej zasobnych, ale wymagających turystów zachodnich. Coraz bardziej popularna staje się również tzw. weekendowa turystyka krajowa, która powoduje wzrost zainteresowania noclegami w motelach, pensjonatach i domach wypoczynkowych. Tabliczka z napisem \"pokój z łazienką\" przyciągnie znacznie więcej gości niż informacja \"pokój gościnny\".

Uwypuklając tematykę łazienki w obiektach i chcąc nadać jeszcze większą rangę łazienkom w obiektach bazy noclegowej, tegoroczny konkurs na \"Projekt Łazienki\" organizowany przez Koło, poświęcono łazienkom hotelowym i w obiektach turystycznych. Konkurs polega na zaprojektowaniu wnętrza łazienki w jednym z sześciu typów obiektów (łazienka w hotelu 4, 5-gwiazdkowym, w hotelu 2,3-gwiazdkowym, w apartamencie hotelowym, w zajeździe lub pensjonacie, w schronisku, wolno stojąca toaleta na kempingu). Więcej informacji na stronie www.kolo.com.pl.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA