Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Marka Huppe jest synonimem najwyższej jakości. Od ponad 38 lat specjaliści Huppe koncentrują się na kreowaniu i wytwarzaniu produktów związanych z natryskiem, uwzględniając przy tym potrzeby i gust klientów.

Pracowanie projektowe i laboratoria badawcze trzech zakładów produkcyjnych w Bad Zwischenahn, Barcelonie i Cerkezkšy dbają o design, jakość i funkcjonalność produktów Huppe. Obecnie firma jest jednym z niewielu producentów, którzy specjalizują się w wytwarzaniu produktów związanych wyłącznie z obszarem natrysku: kabin prysznicowych, brodzików i parawanów nawannowych. Wąska specjalizacja pozwoliła na ciągłe udoskonalanie technologii produkcji poszczególnych elementów oraz kształtowanie formy produktów zgodnie z obowiązującymi trendami.

Od początku działalności firma Huppe nastawiona była na innowacyjne rozwiązania - pierwsza na rynku kabina ze szkła hartowanego, ekskluzywna powierzchnia chromowa, wyczepiane dolne zaczepy umożliwiające zdjęcie drzwi kabiny z dolnych zaczepów oraz powłoka typu Anti-Plaque to tylko niektóre z osiągnięć Huppe.

Celem Huppe jest zapewnienie bezpieczeństwa kąpieli. Materiał, z którego wykonano brodziki jest odporny na zarysowania oraz uderzenia, posiada trwały kolor i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Na życzenie brodzik wyposażany jest w powierzchnię antypoślizgową. Na szczególną uwagę zasługują wykonane z konglomeratu marmurowo-piaskowego brodziki Marano oraz wprowadzone na rynek w tym roku brodziki Purano, łączące w sobie cechy brodzików Classique (lekkość) i Marano (naturalne materiały). Ekskluzywne, przyjemne dla skóry, naturalne materiały utrzymują temperaturę otoczenia oraz doskonale wygłuszają brodzik.

Powłoka Anti-Plaque zrewolucjonizowała utrzymanie w czystości kabin wykonanych ze szkła hartowanego. W swej strukturze szkło jest porowate, co powoduje, że spływająca po nim woda tworzy stróżki, a wysychając pozostawia osad. Pokrycie powłoką Anti-Plaque powoduje, że powierzchnia szkła jest idealnie gładka, przez co zredukowane zostało przyciąganie elektrostatyczne. Brud oraz kamień nie mają żadnych szans na pozostawienie uciążliwego osadu.

W połowie 2004 roku projektantka Jette Joop, od lat współpracująca z Huppe i sygnująca swoim nazwiskiem serię Huppe 1002, wzięła pod swoje skrzydła serię 2003, wprowadzając do niej kilka zmian, zarówno technicznych jak i wzorniczych, dzięki którym seria 2003 stała się rozpoznawalna jako seria projektantki Jette Joop. Koniec roku zaowocował wprowadzeniem serii 501 Classics, która całkowicie zastąpi znaną wszystkim serię Huppe 501. Nowa generacja kabin przekonuje kształtem, doskonałym wykończeniem i perfekcyjną funkcjonalnością. Jakość wypływająca z doświadczenia - to hasło najpełniej opisuje nową linię produktów Huppe 501 Classics.

Huppe, dla większej przyjemności brania natrysku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA