Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Hybner

REKLAMA

Zakład Ceramiki Sanitarnej Hybner to polska firma istniejąca od 1990 r. Przedsiębiorstwo korzystając z nowoczesnych technologii produkuje pełny asortyment ceramiki łazienkowej, deski sedesowe, meble oraz akcesoria łazienkowe o wysokim, europejskim standardzie. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Seria ceramiki sanitarnej „Aga” w wersji wiszącej to elegancja w najczystszej formie. Uniwersalność kształtów pozwala dopasować elementy tej kolekcji zarówno do łazienek utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Serię ceramiki „Aga” uzupełniają miski ustępowe i bidety w wersji stojącej, jak również urządzenia kompaktowe w różnych wariantach oraz umywalki (o szerokości 54 i 60 cm, do kompletowania z postumentem i półpostumentem).
Seria „Kancler” to obok ceramiki (umywalek i kompaktów w.c.) również 5 modeli szafek podumywalkowych. Szafki stojące oferowane są w dwóch rozmiarach dostosowanych do wymiarów umywalek: 40 i 45 cm szerokości, a także w dwóch kolorach: białym i orzech. Ponadto, model „Kancler 45-Lux” wyposażono w nóżki.
Dużą popularnością na rynku cieszy się prezentowane w aranżacji łazienki urządzenie kompaktowe „Kancler”. Zawdzięcza to swojej ciekawej stylistyce, rozsądnej cenie oraz wielości wariantów rozwiązań technicznych. Umożliwia to zaspokojenie oczekiwań każdego klienta.
Firma Hybner posiada w swojej ofercie także szeroki asortyment umywalek naszafkowych. Wśród nich znajdują się m.in. umywalki „Bella”, dostępne w dwóch rozmiarach: o szerokości 45 i 80 cm. Umywalka „Bella 45” jest dostępna w wersji nablatowej lub wpuszczanej w blat. Ta niewielka umywalka przeznaczona do komponowania z nowoczesnymi meblami orzechowymi stanowić może prawdziwą ozdobę łazienki.
Z kolei umywalka „Bella 80” jest największą z umywalek naszafkowych w ofercie firmy Hybner. W połączeniu z szafką orzechową stanowi eleganckie, bardzo modne obecnie we wzornictwie łazienkowym, subtelne połączenie klasycznej bieli z elementami drewna. Szerokość szafki przy ścianie wynosi 81 cm, co przy szerokości samej misy umywalki (53x35 cm) pozostawia wolne boczne przestrzenie mogące pełnić rolę półek na podręczne akcesoria łazienkowe. Wielkość umywalki umożliwia użytkownikowi przyjemne poczucie przestrzeni i swobody, co w połączeniu z odpowiednio dostosowanym wymiarem szafki zapewnia również praktyczne wykorzystanie przestrzeni pod umywalkę.
W ofercie firmy Hybner znajdują się także dopasowane pod względem stylistycznym szafki oraz lustro różnych rozmiarów, dzięki którym można dowolnie komponować przestrzeń łazienki. <

Zakład Ceramiki Sanitarnej Hybner ß ul. Prądzyńskiego 26 ß 63-000 Środa Wielkopolska ß tel. (061) 286 48 00 ß fax (061) 286 48 01 ß www.hybner.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA