Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Hybner

REKLAMA

Zakład Ceramiki Sanitarnej Stanisław Hybner jest producentem wyrobów łazienkowych. Produkuje asortyment w sześciu seriach: „Aga”, „Bella”, „Klaudia”, „Mira”, „Kancler” i „Premier”. Serie ceramiki składają się z umywalek w różnych rozmiarach, postumentów, półpostumentów, misek ustępowych kompaktowych i wiszących oraz bidetów.

W OSTATNIM roku firma wyspecjalizowała się w produkcji umywalek naszafkowych. Jest to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność. Zastosowanie umywalki w połączeniu z dopasowaną do niej specjalną szafką umożliwia praktyczne wykorzystanie przestrzeni pod umywalką, a jednocześnie zdobi łazienkę. Firma Hybner od dłuższego czasu miała w swojej ofercie szafki białe. W 2005 r. w odpowiedzi na oczekiwania rynku wprowadzono do sprzedaży szafki w kolorze orzechowym, a potem również całe zestawy łazienkowe. Szafki dostosowane są do umywalek w różnych rozmiarach, od małych (40 cm) do bardzo dużych (80 cm). Niektóre z umywalek mogą być użyte również bez szafek, np. stawiane na blaty ceramiczne. W kompletach łazienkowych są do wyboru wysokie słupki stojące (z szufladkami, bez szuflad albo z koszem), jak również szafki mniejszych rozmiarów do powieszenia na ścianie. Można także dobrać odpowiednie lustro. Wszyscy, którzy lubią w łazience subtelne połączenie drewna i ceramiki znajdą na pewno dla siebie coś odpowiedniego. Zestawy meblowe podobają się klientom, dlatego w tym roku wprowadzone zostały także nowe elementy poszerzające ofertę.
Nowością 2006 r. są umywalki „Fiord” do postawienia na blacie. Jest to linia nowoczesna – kwadratowe i prostokątne formy, kierowana do osób ceniących prostotę stylu i praktyczność użytkowania. Od pewnego czasu na rynku pojawił się też trend powracający duchem do epoki naszych babć. Przywraca ciepło i przytulność wnętrz oraz subtelnie przypomina o czasach beztroskiego dzieciństwa. Także i ten styl ma wielu zwolenników, którzy z upodobaniem wyszukują bibeloty „z duszą” na giełdach staroci. Stylistyka ta znalazła również swoje miejsce w łazienkach. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów firma Hybner wprowadza w drugim kwartale 2006 r. nową serię łazienkową „Retro” – specjalnie dla osób poszukujących  niepowtarzalnych wyrobów w klasycznej stylistyce. Seria obejmuje dużą umywalkę (78 cm) do komponowania z szafką lub półpostumentem wiszącym, a także bidet i miskę wiszącą. Nowością w ofercie ZCS Hybner są specjalne zamykane deski przeznaczone właśnie do bidetów, poprawiające komfort  ich użytkowania. W serii „Retro” klient może wybrać bidet z deską lub bez, w zależności od upodobania. Dla osób posiadających małą powierzchnię łazienki proponujemy dwie umywalki „Retro” do postawienia na blacie ceramicznym lub szafce, w rozmiarach 45 i 55 cm. W drugiej połowie roku wprowadzone zostanie również do tej linii ceramiki urządzenie kompaktowe stojące z miską lejową.
Wszystkie elementy nowej serii „Retro” pokryte zostały specjalną powłoką Flash, która ułatwia utrzymanie czystości. Dzięki niej cząsteczki brudu nie przywierają do zabezpieczonej powierzchni. Powłoka Flash ma dodatkowo właściwości bakteriobójcze i jest bezpieczna dla zdrowia. Jest to nowość Hybner. Wszystkie wyroby ZCS można już zamówić za dodatkową opłatą z powłoką Flash, natomiast seria „Retro” posiada ją w standardzie. <

Zakład Ceramiki Sanitarnej Hybner ß ul. Prądzyńskiego 26 ß 63-000 Środa Wielkopolska ß tel. (061) 286 48 00 ß fax (061) 286 48 01 ß www.hybner.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA