Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanitec Koło

REKLAMA

Połączenie najnowszych badań w dziedzinie balneoterapii i wieloletniego doświadczenia w produkcji pozwoliło na opracowanie nowych, bardziej skutecznych i efektywnych systemów hydromasażu.
Hydromasaże montowane są do większości modeli wanien akrylowych marki Koło. Poszczególne odmiany różnią się rodzajem i liczbą zastosowanych dysz, systemem sterowania, mocą pomp i wyposażeniem opcjonalnym. Wszystkie z nich łączy wydajny masaż wodny lub powietrzny, prosta obsługa i estetyczny wygląd oraz wysoka jakość zastosowanych podzespołów, a w rezultacie niezawodność.
Obecnie w ofercie Koło dostępnych jest pięć nowych systemów hydromasażu: „W100” – masaż wodny, „MX200” – masaż wodny i powietrzny, „W400” – masaż wodny oraz „MX600” i „MX600 PRO” – masaż wodny i powietrzny.
Hydromasaż „MX600” i „MX600 PRO” to najbardziej zaawansowane i rozbudowane systemy w ofercie tego producenta. Łączą zalety silnego masażu wodnego i delikatnego powietrznego.
Szczególną uwagę zwracają duże możliwości regulowania parametrów masażu. Dotyczy to ustawienia zarówno jego siły, jak i automatycznie regulowanego natężenia. Masaż tzw. skokowy polega na sekwencyjnej 7-sekundowej pracy i gwałtownym wyłączaniu się pompy lub sprężarki na taki sam okres. Masaż sinusoidalny polega na automatycznym zwiększaniu i zmniejszaniu natężenia strumienia wody lub powietrza. Wersja „PRO” wzbogacona jest o tryb pracy „turbo”, który dzięki dodatkowej dmuchawie podłączonej do układu wodnego dwukrotnie zwiększa siłę jego działania. Aby kąpiel nie była monotonna, można skorzystać z jednego z 5 (wersja „MX600 PRO”), lub 3 (wersja „MX600”) automatycznych programów masażu. Każdy program stanowi osobną, 15-minutową sekwencję masażu wodnego i powietrznego połączonego z efektami chromoterapii. Wszystkie funkcje i systemy sterowane są elektronicznie.
Intensywność masażu oraz odbiór związanych z tym doznań możliwy jest dzięki zastosowaniu dużej liczby dysz. W wersji „PRO” zamontowano łącznie 32 dysze: 6 dużych regulowanych dysz bocznych, 2 duże regulowane na stopy, 4 małe regulowane na plecy, 4 dysze powietrzne na plecy i 16 dysz powietrznych w dnie wanny. Wszystkie dysze wykonano z mosiądzu, który następnie pokryto warstwą chromu.

Sanitec Koło Sp. z o.o. • ul. Toruńska 154 • 62-600 Koło • tel. (063) 261 84 00 • infolinia: 0801 17 17 17 • www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA