Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Gorenje Polska wzbogaciła swą stronę internetową o grę pt. \"Restauracja\". Jej uczestnikami mogą być wszystkie osoby odwiedzające stronę producenta.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody: m.in. okap kuchenny DU 610 E oraz kurtki, polary i koszulki z logo firmy. Druga edycja konkursu ruszyła 8 grudnia ub. roku i zakończy się 4 stycznia 2004 r.

Gracze wcielają się w role pracownika kuchni, którego głównym zadaniem jest zapamiętywanie zamówień składanych przez klientów restauracji i szybkie kojarzenie gdzie w kuchni znajdują się zamawiane potrawy. Celem gry jest ukończenie wszystkich 11 poziomów o rosnącej trudności oraz zebranie możliwie największej ilości punktów. Osoby, które osiągną najwyższą liczbę punktów w poszczególnych edycjach otrzymują nagrody. Gra prowadzona jest w dwóch edycjach (pierwsza odbyła się w dniach 10 listopada - 7 grudnia 2003 r.). Zgodnie z regulaminem zwycięzcą edycji jest uczestnik, który osiągnął największą liczbę punktów. W przypadku uzyskania przez dwie lub więcej osób tej samej liczby punktów, zwycięzcą zostaje ta osoba, która pierwsza osiągnęła najwyższą liczbę punktów w grze.

Jednym z celów stworzenia gry była chęć spowodowania wzrostu znajomości marki Gorenje na polskim rynku. Jej promocja zbiegła się w czasie z trwającą przez cały listopad minikampanią reklamową w TVP1 oraz działaniami promocyjnymi na portalu Gazety Wyborczej i w grudniowych wydaniach miesięczników związanych z wyposażeniem wnętrz.

Firma Gorenje to jeden z czołowych producentów wyrobów AGD. Jej początki datują się na rok 1950, kiedy to w małej wsi Gorenje powstało małe przedsiębiorstwo wytwarzające maszyny rolnicze i materiały budowlane. W roku 1958 ruszyła produkcja kuchenek na paliwa stałe. Obecnie Grupa Gorenje to macierzysta firma Gorenje Gospodinski Aparati, d.d. z siedzibą w Velenje w Słowenii i 35 przedsiębiorstw powiązanych kapitałowo w jeden system gospodarczy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA