Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 21-22 kwietnia odbyły się I Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie Roca Open. W duchu sportowej rywalizacji, znani polscy artyści walczyli o zwycięstwo na kortach katowickiego klubu tenisowego PRO-TEN .
Niezwykłych, sportowych emocji dostarczyli zgromadzonej na kortach publiczności polscy artyści.  O zwycięstwo rywalizowali m.in. Tomasz Stockinger, Janusz Zaorski, Zbigniew Górny, Karol Strasburger, Piotr Cyrwus, Dariusz Lewandowski, Tadeusz Borowski, Piotr Skarga, Krzysztof Sętowski, Tomasz Bednarek, Jerzy Fedorowicz oraz Urszula Dudziak, Dorota Stalińska i Katarzyna Chrzanowska.
W kategorii panów do 45 lat zwyciężył aktor, reżyser i choreograf Dariusz Lewandowski. W kategorii panów powyżej 45 lat wygrał znany malarz Tomasz Sętowski. 
Panie również rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie młodszej wygrała Hanna Listek pokonując Alicję Płonkę. W drugiej grupie najlepsza okazała się aktorka Katarzyna Chrzanowska, która po zaciętym meczu pokonała znaną piosenkarkę Urszulę Dudziak. 
I Mistrzostwa Polski Artystów w Tenisie Đ Roca Open będzie można podziwiać także za rok.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA