Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

22 czerwca 2012 roku odbyło się w siedzibie firmy Hansgrohe w Tarnowie Podgórnym spotkanie dla wybranych najlepszych instalatorów. Uczestniczyło w nim ponad 80 osób z całej Polski.
Goście zdobywali wiedzę w ramach targów Hansgrohe w Aquademii. Można było dowiedzieć się m.in. jaka armatura znajduje się w hotelu, w którym mieszkała reprezntacja Niemiec podczas tegorocznych mistrzostw, dlaczego do armatury Hansgrohe dołączany jest w kartonie foliowy worek ze ściągaczem i jakie nowe linie produktów firma wprowadziła na rynek.
Spotkanie przebiegało pod znakiem Euro 2012 stąd w popołudniowym programie znalazły się zmagania drużynowe w dyscyplinach okołofutbolowych (GIGA piłkarzyki, piłkarzyki stołowe, bramka celnościowa, siłomierz kopacz).
Wieczorem wszyscy wspólnie oglądali transmisję meczu Euro 2012 – Niemcy : Grecja. Emocji nie zabrakło, ponieważ był to mecz, w którym padło najwięcej bramek i pierwszy strzelony karny w tegorocznych mistrzostwach.
Emocje sięgnęły zenitu kiedy na scenie pojawiły się Kasia i Paula z zespołu Electric Duo, grające na skrzypcach i harfie elektrycznej.
W sobotę odbyło się szkolenie oraz podsumowanie i wręczenie nagród dla wszystkich uczestników spotkania.
Impreza ma charakter cykliczny więc mamy nadzieję, ze podczas kolejnych edycji  zobaczymy w meczach naszą reprezentację, która będzie miała więcej szczęścia odnawiając dobrą passę z lat 70-tych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA