Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Korporacja American Standard zajmuje się produkcją armatury sanitarnej od ponad 100 lat. Projektowanie baterii powierza najlepszym specjalistom o światowej sławie. W ten sposób osiąga doskonałe połączenie funkcjonalności, parametrów technicznych i nowoczesnego wzornictwa.

Ideal Standard jest wynalazcą ceramicznych mechanizmów zamykających głowice baterii jednouchwytowych (1980 r.), które stwarzają nowe możliwości w dziedzinie budowy armatury sanitarnej, umożliwiając kontrolowanie przepływu wody i temperatury za pomocą jednego płynnego ruchu. Jest to od lat najlepszy i najbardziej niezawodny sposób kontroli strumienia wody. Od chwili wprowadzenia tej technologii koncern Ideal Standard wyprodukował ponad 120 mln baterii wyposażonych w głowice ceramiczne i jest jedynym producentem baterii stosującym głowice własnej produkcji.

Wspólną cechą wszystkich baterii produkowanych przez Ideal Standard, niezależnie od modelu czy ceny, jest zastosowanie najnowocześniejszych technologii, zgodnie z którymi je zaprojektowano i wyprodukowano. Armatura sanitarna Ideal Standard posiada certyfikat jakości ISO 9001. Rocznie w fabrykach koncernu wytwarzanych jest ponad 12 mln baterii, dzięki czemu jest on niewątpliwie jednym z największych producentów na świecie.

Produkty Ideal Standard oferują luksus za cenę, jakiej oczekuje klient. Ich wartość polega na doskonałej kombinacji jakości i wyważonej ceny popartej funkcjonalnym i ponadczasowym stylem. Gwarancja na armaturę sanitarną Ideal Standard wynosi 5 lat.

Nowością roku 2004 jest seria armatury Venice, będąca uzupełnieniem linii ceramiki Venice 21, która zyskała duże uznanie klientów dzięki swej nowoczesnej formie i praktyczności osiągniętej poprzez różnego rodzaju półki i szafki wykonane z drewna, szkła i aluminium.

Baterie Venice to nie tylko doskonały design i forma, ale również perfekcyjna jakość wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w tej dziedzinie. Uwagę każdego zwraca obrotowy uchwyt - \"joystick\" oraz chowana wylewka w bateriach wannowych i prysznicowych pozostawiająca więcej miejsca, co daje maksimum przyjemności oraz poczucie wolności podczas kąpieli.

Venice to kompletna linia baterii utrzymanych w tej samej stylistyce: baterie umywalkowe, bateria podwyższona do umywalki nablatowej, baterie bidetowe, baterie wannowe (również 3-otworowe), wylewki wannowe, baterie i zestawy natryskowe, baterie termostatyczne, termostat centralny oraz kompletny program akcesoriów (uchwyty na ręczniki i papier, półeczki i dozowniki na mydło, wieszaki, lustra).

Baterie i akcesoria zaprojektowane specjalnie dla ceramiki serii Venice są uzupełnieniem niepowtarzalnej formy nadanej wyrobom ceramicznym, kształtującej nowe spojrzenie na łazienkę.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA