Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Stowarzyszenie Łazienka już po raz drugi zorganizuje spotkanie dla całej branży łazienkowej. Miejscem spotkania, które odbędzie się 19 maja, ponownie będzie Hotel Ossa w Rawie Mazowieckiej.
Po życzliwym przyjęciu, z jakim w zeszłym roku spotkała się inicjatywa Stowarzyszenia, organizatorzy spotkania spodziewają się w tym roku znacznie większej frekwencji. Ubiegłoroczne spotkanie zgromadziło 60 uczestników z ponad 40 firm z szeroko pojętej branży sanitarnej.
Formuła naszego spotkania branżowego cały czas ewoluuje. Poszukujemy tematów i sposobów ich przekazania. Uważnie słuchamy propozycji, które zgłaszają same firmy. Jestem więc przekonany, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza od ostatniej. Ze wstępnych deklaracji wynika, iż frekwencja będzie równie satysfakcjonująca jak w ubiegłym roku. Dzięki temu sądzę, iż uda się nam na stałe wpisać w kalendarz wydarzeń branżowych – mówi Robert Sieńko, dyrektor biura Zarządu Stowarzyszenia Łazienka.
Tematyka wykładów i prelekcji, które zostaną przedstawione w trakcie spotkania będzie zdeterminowana przez aktualną sytuację gospodarczą. Swoją wiedzą i obserwacjami z innych rynków podzielą się między
innymi specjaliści w firmy Ernst & Young. Referat na temat aktualnych trendów na polskim rynku wyposażenia łazienek wygłosi też Marta Matracka, redaktor naczelna miesięcznika Łazienka.
Organizatorzy spotkania zaplanowali też warsztaty z zagadnień strategii cenowych w okresie recesji oraz zachowań konsumenta w „trudnych czasach”. Szczegółowy program imprezy podamy na www.magazynlazienka.pl.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA