Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Produkty marki Imperial charakteryzują się nowoczesnym i klasycznym wyglądem. Dają możliwość zaprojektowania łazienki w niebanalnym stylu. Najnowsze serie armatury i ceramiki marki Imperial to kwintesencja elegancji i ponadczasowej prostoty.

Firma Grass powstała w 1989 roku. Jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski produktów takich marek, jak: Astracast, Nardi, De Longhi czy Falmec. Grupa Grass posiada też marki własne. Jedną z nich jest Imperial oferujący armaturę, ceramikę i akcesoria łazienkowe.

Nowością w ofercie Imperial jest seria baterii Epsilon. W skład serii wchodzą baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, natryskowe i wannowe. Wśród nich warto zwrócić uwagę na dwuuchwytową sztorcową baterię umywalkową. Wykonana z mosiądzu (uchwyt cynkowy), zaopatrzona w głowice ceramiczne 40 mm i wyposażona dodatkowo w korek automatyczny, z pewnością będzie ozdobą każdej nowoczesnej łazienki.

W ofercie firmy Grass pojawiła się również nowa bateria jednouchwytowa sztorcowa z serii Ocean. Sterowana jest głowicami ceramicznymi 40 mm, wykonana z mosiądzu i wyposażona w cynkowy uchwyt. Dzięki harmonijnemu i eleganckiemu kształtowi nadaje łazience szczególnego uroku, a jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję praktyczną. W skład serii wchodzą: bateria umywalkowa, trzy baterie zlewozmywakowe, bateria bidetowa, natryskowa i wannowa.

Nowa dwuuchwytowa bateria sztorcowa Plus, podobnie jak pozostałe nowości marki Imperial dostępna jest w komplecie z korkiem automatycznym, a wykonana z mosiądzu (uchwyt cynkowy). Sterowana za pomocą głowic ceramicznych 40 mm, jest częścią serii, w skład której wchodzą baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, natryskowe i wannowe. Wszystkie nowe baterie marki Imperial dostępne są w kolorze chromu.

Oprócz armatury w ofercie Imperial znajduje się również ceramika. Nowym produktem jest kompakt w.c. HQA-008. Zestaw zawiera zbiornik wody, miskę z odpływem poziomym, spłuczkę 3/6 l i deskę. Pojemność zbiornika wynosi 6 l, a całość zestawu waży 28 kg. Z tak nowoczesną i ponadczasową wzorniczo ceramiką nawet zwykła, skromna łazienka może stać się elegancka i szykowna.

Każdy, kto marzy o prawdziwym wypoczynku pod natryskiem, powinien również zwrócić uwagę na nowy panel prysznicowy FSP-2002. Wykonany z hartowanego szkła, wyposażony w trzy dysze do hydromasażu, trzyfunkcyjną słuchawkę prysznicową i mosiężny wąż prysznicowy o długości 150 cm, stanowić może interesującą alternatywę dla paneli prysznicowych dostępnych do tej pory na polskim rynku. Wymiary: 1600x403 mm.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA