Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Blisko 250 osób wzięło udział w corocznym spotkaniu firmy Instal-Projekt. Na zaproszenie producenta 29 listopada do siedziby firmy w Nowej Wsi  koło Włocławka przyjechali kluczowi partnerzy handlowi firmy oraz dostawcy, architekci i media.
Oficjalną część spotkania rozpoczęto od zwiedzania nowego biurowca firmy, a następnie hali produkcyjnej, która tego dnia została przeobrażona w rodzaj „industrialnego show”. W halach panował półmrok rozświetlany jedynie czerwonymi i zielonymi światłami, z głośników płynęła industrialna muzyka, a pracownicy ubrani byli w białe kombinezony. Po „produkcyjnym przedstawieniu” gości powitał Roman Gawłowski, prezes firmy Instal-Projekt. W kilku słowach nakreślił też obecną pozycję firmy i jej strategiczne plany rozwoju.
- Firma Instal-Projekt zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników. Nasze główne inwestycje ostatnich miesięcy to wybudowanie magazynu wysokiego składowania o powierzchni 2 tys. m2 oraz biurowca – wizytówki naszej firmy – o powierzchni 2 tys. m2. Wszystkie inwestycje realizowaliśmy  z własnych środków. Korzystaliśmy z dopłat unijnych na wybudowanie linii produkcyjnej grzejnika Tubus, który jako grzejnik pokojowy zdobył szereg nagród i wyróżnień na różnego rodzaju konkursach – mówił Roman Gawłowski, prezes firmy Instal-Projekt.
Druga, nieoficjalna część spotkania z firmą Instal-Projekt odbyła się w jednym z Włocławskich klubów. Głównymi punktami tej części była premiera kalendarza firmy Instal-Projekt na rok 2008, do którego zdjęcia wykonał Szymon Brodziak oraz koncert Justyny Steczkowskiej. Całe spotkanie z firmą Instal-Projekt, zarówno w siedzibie firmy, jak i część nieoficjalną poprowadził Olivier Janiak. 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA