Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Blisko 250 osób wzięło udział w corocznym spotkaniu firmy Instal-Projekt. Na zaproszenie producenta 29 listopada 2007 r. do siedziby firmy w Nowej Wsi koło Włocławka przyjechali kluczowi partnerzy handlowi firmy oraz dostawcy, architekci i media.
Oficjalną część spotkania rozpoczęto od zwiedzania nowego biurowca firmy, a następnie hali produkcyjnej, która tego dnia została przeobrażona w rodzaj \"industrialnego show\". W halach panował półmrok rozświetlany jedynie czerwonymi i zielonymi światłami, z głośników płynęła industrialna muzyka, a pracownicy ubrani byli w białe kombinezony. Po \"produkcyjnym przedstawieniu\" gości powitał Roman Gawłowski, prezes firmy Instal-Projekt. W kilku słowach nakreślił też obecną pozycję firmy i jej strategiczne plany rozwoju. 
- Firma Instal-Projekt zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników. Nasze główne inwestycje ostatnich miesięcy to wybudowanie magazynu wysokiego składowania o powierzchni 2 tys. m2 oraz biurowca - wizytówki naszej firmy - o powierzchni 2 tys. m2. Wszystkie inwestycje realizowaliśmy z własnych środków. Korzystaliśmy z dopłat unijnych na wybudowanie linii produkcyjnej grzejnika \"Tubus\", który jako grzejnik pokojowy zdobył szereg nagród i wyróżnień na różnego rodzaju konkursach - mówił Roman Gawłowski, prezes firmy Instal-Projekt.
Druga, nieoficjalna część spotkania z firmą Instal-Projekt odbyła się w jednym z włocławskich klubów. Głównym punktem tej części była premiera kalendarza firmy Instal-Projekt na rok 2008, do którego zdjęcia wykonał Szymon Brodziak oraz koncert Justyny Steczkowskiej. Całe spotkanie z firmą Instal-Projekt, zarówno w siedzibie firmy, jak i część nieoficjalną poprowadził Olivier Janiak.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA