Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma GRAFF, mająca główną siedzibę w Milwaukee, USA, a swoje oddziały we Florencji i w Krakowie, jest doceniana na całym świecie za oryginalną wizję i produkty, które ją odzwierciedlają i wyznaczają najnowsze trendy. GRAFF oferuje bogatą stylistykę współczesną, tradycyjną i ponadczasową – to wszystko dzięki budowanemu od 1922 roku doświadczeniu w zakresie instalacji i armatury. Znana z innowacyjnych projektów firma Graff odsłoniła kolejne linie swoich baterii, które dają wyraz niezwykłej pasji ich twórców.

Z jednej strony lekkość, z drugiej - wrodzona siła; zespół projektantów Angeletti Ruzza doskonale wyraził obie te cechy w nowej kolekcji baterii Graff – „Sento”. Daniele Ruzza i Silvana Angeletti są znane z projektowania przedmiotów, które ukazują ich pierwotne wartości. W przypadku „Sento”, stworzyły kolekcję na najwyższym poziomie. Funkcjonalność bez nadmiaru jest kolejnym znakiem rozpoznawczym ich estetycznego designu – w tym projekcie, rzucając nowe spojrzenie na poszczególne elementy baterii, stworzyły kolekcję elegancką i całkowicie współczesną. Prostota baterii „Sento” wyraża się poprzez pozbawienie jej nadmiaru ozdób i dekoracji. Jest dyskretną i elegancką osobowością w każdej przestrzeni.

DOŚWIADCZENIE DLA ZMYSŁÓW. „Aqua-Sense” to system prysznicowy zainspirowany uczuciem luksusu, jakiego doświadcza się w SPA. Stworzony dla wymagających klientów, którzy chcą osiągnąć innowacyjność i stylowy design, myśląc jednocześnie o środowisku.
Najnowsza kolekcja „Aqua Sense” jest kolejnym krokiem w przyszłość, potwierdzającym wkład firmy GRAFF w tworzenie nowego designu, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Układ elektroniczny z zamontowaną pod sufitem głowicą prysznicową wytwarza bardzo intensywny centralny efekt opadów przypominający prawdziwy wodospad. Światło RGB LED zmieniające kolory, kształtuje rozproszone chromatyczne linie, które wytwarzają w łazience kojący klimat. Cały system jest kontrolowany za pomocą ekranu dotykowego z prostym i intuicyjnym interfejsem, obsługującym funkcje strumienia wody, zmiany kolorów, muzyki i filmów. Odtworzenie dowolnej muzyki jest możliwe w bardzo łatwy i szybki sposób poprzez podłączenie i-Pod’a do zamontowanego na ścianie portu USB, głośniki są natomiast zainstalowane w suficie. System wyposażony jest również w prysznic ręczny, prysznic dolny i regulowane dysze boczne.
Naścienna kaskada i deszczownica: cechą charakterystyczną tego modelu jest ultra-smukły profil i delikatne krawędzie, co dodaje produktowi nuty elegancji. Kaskada tworzy subtelne i dobrze wyprofilowane ostrze wody. Efekt deszczu jest niezwykle bogaty. Dwufunkcyjna głowica prysznicowa może być używana ze wszystkimi termostatami z bogatej oferty GRAFF.
Naścienna kaskada i deszczownica z oświetleniem RGB LED: zapewnia te same funkcje, co poprzednia wersja, dodatkowo zawiera podtynkowy system oświetlenia LED; nieinwazyjna i całkowicie zintegrowana konstrukcja, która daje minimalistyczny efekt przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnych korzyści.
Kaskada naścienna: ten elegancki i efektowny element nie stanowi wyposażenia dodatkowego w strefie kąpielowej, lecz występuje w roli rzeczywistego prysznica, tworząc doskonały efekt wodnej tarczy. Współpracuje ze wszystkimi termostatami z bogatej oferty Graff.

GRAFF CENTRAL EUROPE
32-080 Zabierzów
Krakowska 280 KBP100, Poland
tel. 12 257 60 30, fax 12 257 60 31
graff@graff-mixers.com
www.graff-mixers.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA