Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Novellini wprowadza nową serię \"Elysium\", która jest synonimem innowacyjnego designu. Do stworzenia tej serii wykorzystano zaawansowane technologie i skorzystano z najnowszych trendów we wzornictwie światowym, nie zapominając jednak o swoim własnym stylu, mającym korzenie we włoskiej stylistyce.

Nowością w serii \"Elysium\" są niezwykle obecnie modne wanny dwuosobowe dostępne w wielu wariantach wyposażenia. Do wyboru mamy wannę do całkowitej zabudowy bez hydromasażu, wannę wolno stojącą z bocznymi panelami oraz wannę z pełnym masażem wodnym, powietrznym, elektronicznym sterowaniem, chromoterapią i z wysokiej jakości baterią w formie kaskady wraz ze słuchawką prysznicową. Oprócz wanny \"X1\" o obłych kształtach w ofercie są również wanny asymetryczne oraz prostokątne.
Kolejną nowość stanowią kabiny prysznicowe \"Murano\". Do ich produkcji wykorzystano słynne weneckie szkło murano. Mistrzowska technologia z Murano w połączeniu z artystycznym designem nadaje kabinom prysznicowym niepowtarzalny wygląd i charakter. W serii \"Murano\" dostępne są kabiny półokrągłe, kwadratowe, drzwi do wnęki oraz parawany.
\"Ares\" to z kolei seria kabin masażowo-parowych. Te kompletnie wyposażone kabiny łączą w sobie funkcje hydromasażu, sauny oraz konwencjonalnego prysznica. W standardowym wyposażeniu znajduje się elektroniczny wyświetlacz, aromaterpia, chromoterapia, radio z RDS i dwoma głośnikami, dysze do hydromasażu, oświetlenie, bateria termostatyczna oraz lustro z praktyczną półeczką. Dzięki takiemu wyposażeniu każda łazienka zamieni się w prawdziwy salon kąpielowy będący naszym małym centrum odnowy biologicznej.
Produkty \"Elysium\" to przede wszystkim połączenie najwyższej jakości i najnowszego designu za rozsądną cenę. <

Novellini Sp. z o.o., 64-600 Oborniki Wlkp., ul. Staszica 37, tel./fax (061) 296 70 32, e-mail: info@novellini.pl, www.novellini.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA