Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Ravak

REKLAMA

Komfortowe wanny linii „Inspiration” firmy Ravak zostały wykonane z akrylu Lucite – śnieżnobiałego tworzywa, ciepłego i miłego w dotyku oraz łatwego do utrzymania w czystości.

Gdzieś w podświadomości każdego człowieka ukryte jest wspomnienie bezpiecznego, embrionalnego stadium naszego życia. Tęsknotę do tego błogiego stanu nosimy w sobie na co dzień. Chwile relaksu, które pozwolą nam zapomnieć o codziennych troskach, oferuje wanna „Evolution”. Miękki, opływowy kształt wanny (180x102/87 cm) swoją delikatną linią daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Przednia krawędź harmonijnie rozpływa się na boki, podkreślając subtelność całej bryły. Przestronne wnętrze o pojemności 265 l pozwala przyjąć wygodną pozycję podczas kąpieli. Korek odpływu i otwór przelewowy usytuowane są na środku wanny, dlatego nawet dwie osoby mogą w niej komfortowo brać kąpiel. Dla większej wygody wannę można wyposażyć w dopasowany uchwyt i zagłówek, a także w systemy hydromasażu – „Evolution Hydro” lub „Evolution Hydro Plus”.
Nowa wanna „Rosa II” to jeszcze więcej możliwości. Dopracowana w najdrobniejszym szczególe, swoim oryginalnym kształtem znakomicie wpisuje się w projekt każdej łazienki. Za sprawą ergonomicznie wyprofilowanego wnętrza „Rosa II” zyskała dodatkową przestrzeń, znacznie większą niż w klasycznych wannach. Przemyślany, asymetryczny kształt i różnorodność wariantów  (aż 6) umożliwiają wykorzystanie wanny „Rosa II” w urządzeniu nawet małej łazienki.
„Rosa II” może być również obszerną i bardzo wygodną kabiną prysznicową. Pionowe ściany w części prysznicowej pozwalają swobodnie stać podczas brania prysznica, a zamontowanie ścianki wannowej zapobiega rozpryskiwaniu się wody w łazience. „Rosę II” można też wyposażyć w dodatkowe elementy: panel multifunkcyjny, uchwyt i zagłówek z poliuretanu, a także w jeden z systemów hydromasażu oferowanych przez firmę Ravak.
„Viola” to wanna, którą zaprojektowano specjalnie z myślą o hydromasażu – systemach „Sport Plus Hydro” oraz „Sport Plus Hydro/Air”. Jej obszerne wnętrze zostało tak wyprofilowane, by można było wygodnie się w niej ułożyć i w pełni zrelaksować podczas kąpieli. Cztery dysze boczne Super Jet, dwie rotacyjne na stopy, osiem mikrodysz Micro Jet na plecy oraz dwie dysze Midi Jet na ramiona sprawiają, że całe ciało może zaznać dobrodziejstw intensywnego hydromasażu. Kształt wanny „Viola” pozwala zastosować w niej specjalne siedzisko, które może pełnić funkcję podręcznego stolika, jak również zagłówek i uchwyty w kolorze białym, zielonym i szarym.
Standardowo wszystkie wanny linii „Inspiration” dostępne są w kolorze białym, ale występują również w kolorach: ägäis, bahama, pergamon, anthracite i manhattan. Okres gwarancji wynosi 10 lat.


Ravak Polska S.A. ß Kałęczyn ß ul. Radziejowicka 124 ß 05-825 Grodzisk Mazowiecki ß tel. (022) 755 40 30 ß fax (022) 755 43 90 ß www.ravak.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA