Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Nowości i trendy w urządzaniu wnętrz – od wykończenia, przez umeblowanie, aż po światło i stylowe dekoracje. To wszystko zaprezentowane zostanie po raz kolejny na poznańskich targach wnętrz Meble, Home Decor, Budma Interior oraz Biuro w dniach 3-6 czerwca 2009 r. W tym roku odbędzie się także premierowa odsłona projektu arena DESIGN.
Producenci armatury i ceramiki łazienkowej, producenci AGD i wyposażenia kuchni, producenci mebli kuchennych, drzwi wewnętrznych, parapetów, schodów, tapet, tynków, ściennych systemów dekoracyjnych, chemii budowlanej, kominków, a także firmy projektowe i doradcze wezmą udział w Targach Wykończenia i Renowacji Wnętrz Budma Interior. Na specjalnych strefach pokazowych zaprezentowane zostaną łazienki (producenci armatury i ceramiki łazienkowej, akcesoriów łazienkowych, mebli łazienkowych a także elementów domowego SPA – saun i łaźni), kuchnie i podłogi.
Podczas tegorocznych poznańskich targów wnętrz odbędzie się także premierowa odsłona projektu arena DESIGN. Nowe wydarzenie w kalendarzu wystawienniczym Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowane będzie w całości tematyce współczesnego wzornictwa i projektowania przemysłowego. Celem projektu jest stworzenie platformy spotkań świata designu i biznesu, a także promocja najlepszych na arenie europejskiej praktyk w zakresie projektowania mebli oraz innych form przemysłowych. Bogaty program projektu obejmie m.in. spotkania z wybitnymi projektantami, panele dyskusyjne, prezentacje, wystawy oraz konkursy dla projektantów i producentów. Szeroko reprezentowane będą także krajowe i zagraniczne uczelnie o profilu artystycznym i technicznym (kierunki: wzornictwo produktu i wzornictwo przemysłowe), a także instytucje, stowarzyszenia i wydawnictwa branżowe.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA