Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W odstępie dwóch dni firma Instal-Projekt otrzymała aż dwa wyróżnienia będące potwierdzeniem jej dobrego przygotowania do konkurowania na rynku zjednoczonej Europy. Są to: Lider Przedsiębiorczości 2003 i tytuł Europejska Firma.

2 grudnia 2003 roku Instal-Projekt po raz drugi został finalistą konkursu Europejska Firma. Konkurs, nad którym honorowy patronat objęła minister ds. europejskich Danuta Hźbner, skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw i wyłania firmy najlepiej przygotowane do przystąpienia Polski do struktur zachodnioeuropejskich. W konkursie wzięło udział 500 firm z całej Polski, z których eksperci Komitetu Integracji Europejskiej wyłonili 43 laureatów. Organizatorem konkursu był Businessmann Magazine i Raiffeisen Bank.

Dwa dni później - 4 grudnia 2003 r. - Instal-Projekt otrzymał kolejne ważne wyróżnienie - tytuł Lidera Przedsiębiorczości. Statuetki Lidera Przedsiębiorczości 2003 wręczone zostały podczas Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Włocławski producent znalazł się wśród szesnastu laureatów.

Jednym z ważniejszych kryteriów oceny firm w tegorocznej edycji konkursu było wykorzystanie przez przedsiębiorstwa programów pomocy publicznej i środków pomocowych UE oraz sprostanie konkurencyjności firm unijnych.

- W dobie integracji z Unią Europejską ważne jest odpowiednie przygotowanie firm pod względem technologicznym, jakości wytwarzanych produktów i nowoczesnego zarządzania. Przygotowania do integracji firma Instal-Projekt rozpoczęła już od dawna, czego potwierdzeniem są uzyskiwane ostatnio nagrody i wyróżnienia - powiedział Tomasz Baranowski, specjalista ds. marketingu i PR w firmie Instal-Projekt.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA