Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Instal-Projekt nie przestaje szukać nowych, lepszych rozwiązań, tworzyć nowe pomysły, kreować trendy. Firma właśnie wprowadziła do oferty nowe produkty, nowy podział oferty oraz zaprezentowała swój nowy wizerunek.
W nowych katalogach włocławskiego producenta znaleźć można pełną ofertę podzieloną na siedem przejrzystych grup z czytelnymi opisami. Dzięki specjalnemu systemowi piktogramów klienci szybko odnajdą ponad 20 nowości i produkty zmodyfikowane technicznie oraz wzorniczo. Nowy podział oferty i system oznaczeń pozwala szybko odnaleźć produkty o najważniejszych dla poszczególnych klientów funkcjach i cechach. Rozmiary, moc, wydajność, rodzaje podłączeń, dostępne akcesoria i wykończenia – wszystkie te parametry są przejrzyście oznaczone i proste do odczytania.
Instal-Projekt nie ograniczył się w nowych materiałach promocyjnych do prezentacji funkcjonalnych walorów swoich grzejników. Zgodnie z aktualnymi trendami grzejnik to coraz częściej nie tylko element instalacji grzewczej, ale także przedmiot dekoracyjny. Widać to znakomicie na artystycznych zdjęciach znanego polskiego fotografa Szymona Brodziaka, który jest autorem nowych zdjęć produktowych Instal-Projektu.
W kreatywnym traktowaniu grzejników przydatna będzie także nowa paleta kolorów Instal-Projekt – 37 kolorów podzielonych na cztery grupy: intensywne „Fashion Colours”, szykowne i eleganckie „Top Colours”, naturalne „Vanilla & Pepper” oraz klasyczne „Black & White”. Dzięki temu podziałowi oraz dostosowaniu kolorów do aktualnej kolorystyki panującej na rynku wnętrzarskim łatwo znaleźć kolor pasujący do wnętrza i podkreślający jego atmosferę.
Dopełnieniem nowych materiałów firmy Instal-Projekt są zamieszczone w folderze i katalogu  przejrzyste porady, mówiące między innymi na co należy zwrócić uwagę przy doborze grzejników. Trzy dekady doświadczenia ekspertów firmy sprawiły, że techniczne zawiłości są tu omówione jasno i prosto, w sposób zrozumiały dla wszystkich. Zaś wszystkich poszukujących oszczędności zainteresują z pewnością rady dotyczące ekonomicznego ogrzewania.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA