Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Mistrzostwa Polski w Instalatorstwie Sanitarnym zorganizowała firma Geberit. Zawody odbyły się 28 listopada ub.r. w siedzibie firmy Geberit Sp. z o.o. w Warszawie.

Firma zaprosiła do współzawodnictwa najlepszych instalatorów, z którymi współpracuje - do eliminacji przystąpiło 70 osób. Zawody poprowadził znany dziennikarz radiowy i telewizyjny - Irek Bieleninik.

Rozegrano kilka konkurencji: m.in. obcinanie rury na żądaną odległość bez mierzenia, najszybszy demontaż spłuczki podtynkowej. Finałową konkurencją było wykonanie instalacji ciepłej wody na czas. Tytuł mistrza otrzymał Henryk Milerski.

Firma Geberit już planuje kolejne mistrzostwa. W 2004 roku chce zaprosić do współpracy wszystkie firmy o podobnym do swojego profilu działalności.

W czasie spotkania zaprezentowano jedyną w Polsce wieżę hydrauliczną - naturalnej wielkości makietę trójkondygnacyjnego budynku z przezroczystą instalacją kanalizacyjną. Później w restauracji Blue Cactus świętowano rocznicę istnienia Klubu Instalatora Meblarza. Tam także firma Geberit wręczyła nagrody najbardziej zaangażowanym współpracownikom.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA