Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Raychem

REKLAMA

Zastosowanie ogrzewania podłogowego firmy Tyco Thermal Controls wprowadza nową jakość i komfort użytkowania. Pozwala na wyeliminowanie zimnych stref pod oknami i przy drzwiach, gwarantuje optymalny rozkład temperatur w całym pomieszczeniu oraz sprawia, że mokra podłoga wysycha znacznie szybciej. Jednocześnie nasze systemy są zaprojektowane tak, aby minimalizować koszty eksploatacji. Dobierając odpowiedni termostat można zoptymalizować zużycie energii.

Raychem – T2Red
Unikalność przewodu grzejnego T2Red wynika z właściwości samoregulacji – stosowany w instalacjach elektrycznego ogrzewania podłogowego, do każdego rodzaju podłóg (drewnianych, wykładzin, laminatów czy terakoty).
Przewód nie przegrzewa się i jest bardzo wytrzymały, co pozwala na pełną swobodę w ustawianiu mebli i dywanów w strefach grzewczych. Dzięki zaletom samoregulacji, przewód T2Red (15 W/m w temp. 25°C), dostosowuje swoją moc grzewczą do innych źródeł ciepła w pomieszczeniach, takich jak promieniowanie słoneczne, urządzenia elektryczne, oświetlenie, żywe organizmy i automatycznie ogranicza lub zwiększa swoją moc.

Raychem – T2Reflecta
System składa się z samoregulującego przewodu T2Red mocowanego w rowkowanych płytach izolacyjnych T2Reflecta, które minimalizują straty ciepła, a cienka warstwa aluminiowa zapewnia równomierny i optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniach. Dzięki takiemu połączeniu zmniejsza się zużycie energii o co najmniej 20%, a podłoga nagrzewa się szybciej. Jest to najlepsze rozwiązanie dla podłóg drewnianych i z laminatu. Ten unikalny system ogrzewania ma tylko 13 mm grubości, a dzięki rowkom na płycie izolacyjnej montaż systemu jest szybki i prosty.
W skład systemu wchodzi również klej T2Reflecta stosowany zawsze przy przyklejaniu płyt T2Reflecta do podłoża lub płytek ceramicznych do płyt T2Reflecta.

Raychem – T2QuickNet
Samoprzylepna mata grzejna o niewielkiej grubości  jest prostym sposobem montażu ogrzewania podłogowego pod posadzkami ceramicznymi. Mata po pokryciu warstwą wypełniającą jest trwała i niezawodna. Ma niewielką grubość (tylko 3mm!), dlatego stanowi idealne rozwiązanie przy remontach i modernizacji pomieszczeń. Mata jest dostępna w 2 wersjach: 90 W/m2 dla dobrze zaizolowanych podłoży oraz 160 W/m2 do szybkiego nagrzewania lub większych wymagań temperaturowych.

Tyco Thermal Controls Polska Sp z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszwa, tel. (022) 331 29 50, fax (022) 331 29 51, e-mail: info_Poland@tycothermal. com, www.tycothermal.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA