Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Fundacja Twórców Architektury, organizacja, której celem jest wspieranie środowisk związanych z architekturą, na swoich stronach internetowych (www.fta.pl) uruchomiła dział \"Praca\". To baza danych architektów i projektantów poszukujących pracy i nowych zleceń.

Celem Fundacji jest wspieranie polskich projektantów poprzez pomaganie im w rozwijaniu umiejętności i realizowaniu zdobytej wiedzy. Założeniem Fundacji jest także stworzenie platformy do kontaktów między polskimi architektami a architektami z innych państw, integracja środowisk związanych z architekturą, a także edukacja studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz oraz wzornictwa przemysłowego.

Dział \"Praca\" został opracowany został z myślą o inwestorach oraz potencjalnych zleceniodawcach. Dział powstał w wyniku rozmów z architektami i projektantami, którzy od Fundacji oczekują pomocy i wsparcia. Architekt lub projektant zainteresowany umieszczeniem swoich danych w bazie musi wypełnić jedynie szczegółową ankietę. Wprowadzenie danych oraz ich aktualizacja jest bezpłatna. Również inwestorzy mają bezpłatny dostęp do działu praca.

Wśród sponsorów Fundacji Twórców Architektury znajdują się m.in. Duravit, Schomburg i Opoczno SA.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA