Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

14 czerwca br. ruszył konkurs organizowany przez portal internetowy Interia.pl, w którym fundatorem nagród jest firma Pool-Spa. Trwający do 11 lipca br. konkurs skierowany jest do internautów. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić w tym czasie stronę www.poolspa.interia.pl i poprawnie wykona kilka prostych zadań, ma szansę wygrać voucher na dowolnie wybrany produkt Pool-Spa.

Konkurs podzielono na 4 pięciodniowe edycje. W każdej z nich nagrodą jest voucher o wartości 3 tys. złotych brutto do wykorzystania do końca 2004 r. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi: ułożyć puzzle, odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe, odpowiedzieć na pytanie opisowe, a także wypełnić formularz konkursowy podając swoje dane osobowe.

Każdego dnia (oprócz weekendów) na stronie konkursowej pojawiają się nowe puzzle oraz pytanie konkursowe, natomiast pytanie opisowe zmienia się wraz ze zmianą edycji. Szansę na nagrodę mają jednak tylko ci uczestnicy, którzy dwukrotnie, w odstępie minimum jednego dnia, wezmą udział w danej edycji konkursu. Pool-Spa przeznaczyła na konkurs internetowy blisko 50 tys. zł.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA