Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Warszawska Galeria Zoom na połowę listopada br. zapowiada otwarcie swojego sklepu internetowego. W Internecie, podobnie jak w galerii, dostępne będą produkty zaprojektowane przez światowej sławy designerów, wyprodukowane przez znamienitych producentów oraz propozycje polskie.
Galeria Zoom, działająca od 1996 r., zajmuje się sprzedażą produktów wyposażenia wnętrz o nowoczesnym wzornictwie. W jej ofercie znajdują się m.in. meble, oświetlenie, tkaniny, dywany. To, co odróżnia ofertę internetową od produktów dostępnych w galerii, to przede wszystkim ukierunkowanie na sprzedaż niewielkich, cieszących oko i duszę przedmiotów-gadżetów, a także ich przystępne ceny.
– Zależało nam na przygotowaniu oferty pełnej ciekawych designerskich gadżetów – mówi Anna Wojczyńska, współwłaściciel galerii i sklepu internetowego Zoom. – Jako główną zasadę wyboru przyjęliśmy wyróżnianie się ich poprzez humor, inteligencję, pomysł, design.
W sklepie internetowym Zoom dostępne będą także przedmioty związane z łazienką. Na początku ich oferta nie będzie mocno rozbudowana, ale jak dodaje Anna Wojczyńska, z czasem się poszerzy.
Większość z dostępnych na stronie www.zoomzoom.pl produktów, będzie można kupić również w galerii Zoom przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Zoom zaprasza również wszystkich kreatywnych i realizujących w produkcji swoje pomysły do nadsyłania własnych propozycji, które mogą poszerzyć ofertę sklepu internetowego.

W ofercie sklepu internetowego Zoom dostępne będą m.in. gąbka zapakowana jak ser ze sklepu spożywczego (prod. Atypyk, cena 28 zł), zestaw przezroczystych kropli (prod. Droog Design, cena 78 zł) oraz zasłonka prysznicowa inspirowana „Psychozą” Hitchcocka
z kolekcji „Art in the bath” (proj. A. Garcia, cena: 178 zł).

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA