Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Acquastyle, generalny przedstawiciel w Polsce artykułów wyposażenia łazienki włoskich producentów, rozpoczęła w swojej siedzibie w Warszawie budowę centrum szkoleniowego.

Będzie ono podzielone na dwie części. W pierwszej z nich ma się znajdować tzw. showroom wraz z salonem kąpielowym. W drugiej części będzie się mieścić sala konferencyjna. Nowy obiekt zostanie oddany do użytku w tym roku.

- Od nowego roku planujemy intensywne szkolenia pracowników, partnerów handlowych, dystrybutorów, sprzedawców, instalatorów i serwisantów. Będziemy również zapraszać architektów, projektantów oraz dziennikarzy - mówi Bartłomiej Nowak, dyrektor handlowy Acquastyle.

Nowa inwestycja zbiegła się w czasie z szeregiem zmian o charakterze organizacyjnym. Wio- sną tego roku Acquastyle stał się w 100% własnością Glass Idromassaggio, zyskując w ten sposób status filii tego włoskiego producenta urządzeń do hydromasażu, a zarazem członka Grupy Masco. W związku z tym faktem nastąpiły zmiany kadry zarządzającej - od 1 czerwca br. stanowisko dyrektora handlowego Acquastyle objął Bartłomiej Nowak. W tym samym czasie firma stała się też wyłącznym dytrybutorem na Polskę produktów Damixa, jednego z europejskich producentów armatury. Ponadto firma zmodyfikowała strukturę organizacyjną (zmieniono dział sprzedaży, utworzono komórkę aktywnego wsparcia marketingowego i PR oraz dział szkoleniowy). Planuje też intensyfikację działań marketingowych i wizualizacyjnych wszystkich dystrybuowanych marek (Glass, Idroform, Inda, Damixa).

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA